Web Tasarım Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®
Neden Web Siteniz Olmalı ?

Web siteniz sizin sanal kimliğiniz olarak kabul edilir. Ulaşım sanal ortamda olmadığı için bir web siteniz olmalıdır. Buna beraber karar verelim. Bize ulaşın..

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Neden Bir Web Siteniz Olmalı

Neden Bir Web Siteniz Olmalı

  Piyasa araştırmasına göre verilen cevaplara göre bir çok araştırma neticesinde bu sorunun cevabını aradık, İSBİM ekibi bütün bu bilgileri toplayıp şu şekilde derlemiştir; Bundan yıllar önce, evinizden ve oturduğunuz yerden, dünyayla ticaret yapabileceğimiz söylenseydi inanmazdık. O dönem ütopik bir fikir gibi gelse de, bu gün internet sayesinde, tüm dünya ile iletişime geçip ticaret yapabiliyoruz. Teknolojinin gelişimi, baş döndürücü bir hız almış durumda ve internet üzerinden yapamayacağımız, ulaşamayacağımız nokta kalmadı gibi bir şey. Dünyanın neresinde olursak olalım, internet üzerinden evimizdeki pencereleri bile açıp kapatabiliyoruz. Bu kadar hayatımızı kolaylaştıran teknoloji sayesinde, iyi yaşam standartları ve gelişim, ayaklarımızın altına kırmızı halılarla serilmiştir. Bu da, bu çağın insanlara en büyük hediyelerindendir. Web sitesi sizin ya da firmanızın reklamını yapmaktadır. Kendinizi, yaptığınız işi sunmak için verilmiş bir şans gibi değerlendirip; web sitenize ekleyeceğiniz her olgunun şirket profiline yansıyacağını bilmelisiniz.

İş Hayatı ve Web Sitelerinin İlişkisi
 
        İş hayatı, yavaş yavaş internet ortamına taşınırken, beraberinde kolaylıkları da getirmiştir. Eski dönemlerde ticaret yapan insanlar, yurt içi ve yurt dışı pazarını kontrol etmek için pazarlama ve satış kadroları, muhasebe departmanları ve kalabalık insan kaynağı ile çalışmak zorundaydı. Her bölge için bir insan yapılandırması yapılır, araba, telefon ve benzin gibi yüksek maliyetler harcanırdı. Bir de, yurt dışı pazarına açılmak isteniyorsa, iyi dil bilen ve aynı zamanda tecrübeli insanlara gerek duyulmaktaydı. Bu insanlar, sürekli seyahat eder ve kapıları aşındırarak satış veya hizmet anlatırlardı. Zaman içinde, gelişen internet teknolojileri sayesinde, yapılan web tasarımları, yaklaşık 15-20 kişinin yapacağı işi, rahatlıkla tek başına yapmaya başladı. Çünkü internet, tüm dünya pazarını elinde tutan bir araç haline geldi. Dünya üzerinde insanların bilgi paylaştığı, ürünlerini ve hizmetlerini anlattığı teknoloji sayesinde, samanlıkta iğne aramak olayı bitmiştir. Ne aradığınızı biliyorsanız, arama motorlarına girip yazmanız yeterli. Hangi ülke? Hangi şehir? hangi ürün? hangi imalat? Hatta biraz daha abartırsak, üretmeyi düşündüğünüz ürünler ve hizmetlerle ilgili iş modellerini bile bulabilir, uygulayabilirsiniz. Veya dünya üzerinden kendinize, bir yatırım ortağı bile bulabilirsiniz. Hayal edilenin daha ilerisinde yol olan internet ve web tasarımları, iş hayatınızdaki çözüm ortağınızdır.
 
Gücü Kullanmak
 
      Yaptığınız işi anlatan, bilgi birikiminizi içeren web siteleri ve iyi bir web tasarımı ile gelişime ayak uydurabilirsiniz. Doğru planlanmış ve çarpıcı, akılda kalıcı, sizi iyi anlatan bir web tasarımı, sizin dünyaya gösterdiğiniz kimliğinizdir. İş hayatında, insanlarla ve müşterilerle ilk karşılaştığınızda verdiğiniz, kurumsal kimlik dosyanızda olan katalog, broşür, referans ve işinizin içeriği olan detaylar, web sitenizde iyi bir tasarım ile anlatılmaktadır. Hatta görsel destekli metin uygulamaları ile ilk bakışta yaratılan mesajlar doğru algılanmakta, soru işareti bırakmamaktadır. Burada önemli olan şey, planlamanın düzgün yapılması ve arayan kişilerin sizi bulması için, arama motorlarında üst sıralarda olabilmenizdir. İnternet teknolojisini iyi bilen, SEO hizmeti veren, güçlü yönetim paneli olan ve konusunda uzman bir kadrosu olan web tasarım firması, kolaylıkla bunu hayata geçirebilmektedir. Kaliteli ve gerçekten iyi tasarlanmışbir web sitesi sizi ve işinizi doğru anlatmakta, pazarda olan yerinizi üst çizgilere taşımaktadır.