Web Tasarım Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®
Nasıl Bir Web Sitesi Yaptırmalı ?

Bunun için bizimle iletişime geçin, uzmanlarımızla konuştuktan sonra nasıl bir web sitesi açacağına karar verebilirsiniz. Web sitesi içinde sizlere yardımcı olunur. Bize ulaşın..

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Nasıl Bir Web Sitesi Yaptırmalıyım

Nasıl bir web sitesi yaptırmalıyım    İSBİM® nasıl bir web sitesi yaptırmanızı sizlere piyasada oluşan web site yaptırma ve yapılacak kaliteli bir web sitesi nedir algısını araştırarak sizlere fikir ve danışmanlık hizmeti vermektedir, Teknolojinin hızla geliştiği ve bilginin önemli olduğu bir çağda yaşıyoruz. Bilgiyi depolamak, kullanmak ve anlamak çağımızın en önemli gereksinimidir. İnternet denilen dev iletişim aracı, bilgiyi özümsemek ve kullanmanın en güzel yolu olsa gerek. Gelişen teknoloji sayesinde, her geçen gün hızla büyüyen internet, dünya üzerinde bulunan her toplumdan, kültürden ve gelişimden haberdar olmamızı sağlamaktadır. Geniş kaynak kullanımı ve zaman kazandırması, iş hayatımızı internet üzerine taşımaktadır. Bu nedenle kurulan web siteleri, firmaların dünya ile iletişim ve tanışma noktaları olmaktadır. İSBİM ticari amaçlarınıza karşılık gelebilecek web siteleri tasarlamaktadır.
 
Arama Motorlarının Etkisi
 
     İnternet üzerinde, bir şeyler aramak istediğinizde ve bilgiye ihtiyacınız olduğunda, belirli arama motorlarını kullanırsınız. Kurulan ve kurulacak olan tüm web siteleri, arama motorlarına uygun tasarlanmalıdır. Web tasarımı yapılacak olan sitenin tarzı, yararlı içerik ile insanlara fayda sağlaması, iyi koordine edilmiş görsellerle desteklenmesi ve gereksiz içerikler bulundurmaması, arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayacaktır.
 
Tasarımda Estetik ve Kolaylık
    
     Tasarımda hiç bir şey raslantı olmamalıdır. Göze hoş geliyor diye ürün tasarlamak doğru değildir. Özellikle de web tasarımında, her pikselin önemi vardır. Ve yapılan herşey sitenin amacına hizmet etmek zorundadır. Tasarım kargaşası arasında Kullanım Kolaylığı es geçilmemelidir. Web tasarımı, işini çok iyi bilen uzman ekiplerce yapılmalıdır. Sitenin tasarımı, tek başına bir şey ifade etmemekle birlikte, başarılı bir web tasarımında ilk koşul, karmaşık ve yorucu olmamasıdır. Siteye girildiğinde kullanıcı aradığını hemen bulmalı ve anlatılmak istenilen mesaj, iyi kurgulanarak anlaşılır olmalıdır. Site içinde gezinti rahatlıkla yapılmalı, hatta bir site haritası ile desteklenmelidir. Böylelikle, sitenize gelen ziyaretçi aradığını kolaylıkla bulabilir ve sitede rahatlıkla gezinebilir.
 
İSBİM'in Web Sitelerinde Fazlalıklara Yer Yok
 
     Ek yazılımlar ve dosya indirme gibi, güvenli bulunmayan ve uzun süreçlerin harcandığı işlemlerin olmamasına özen gösterilmelidir. Web tasarımında, karmaşık, gözü yoran tasarımlar ve renkler mümkünse kullanılmamalı, sade tasarımlar tercih edilmelidir. Görsel seçimleriniz, içeriklerinizle uygun olmalı ve örtüşmelidir. Sayfaları rahat açılmayan ve hantal çalışan web siteleri, insanları sıkmaktadır. Bu nedenle, alt yapınızın hızlı ve sağlam olması için, iyi bir Hosting hizmeti almalısınız. Başarılı web sitelerinde, belirlenen hedef kitlenin sık olarak ziyaret etmesi ve sizi favorilerine eklemesi için ilgi çekici, bilgilendirici ve benzersiz içerikler kullanmalısınız. Örneğin; Siteniz bir araba sitesi ise, araba kullanımı, modelleri ve teknik detaylar ile ilgili bilgilendirici içerikleriniz olmalıdır. Hem ziyaretçi çekmek, hem de arama motorları tarafından üst sıralarda görünmek için, bu çalışmaların yapılması ve sürekli olarak güncellenmesi çok önemlidir.
 
Doğru Web Sitesi Kazandırır
 
     İyi bir web tasarımı ile web sitesi yaptırmak, firmaların işlerinin gelişmesi ve prestiji açısından oldukça önemlidir. Bir dünya vitrini olan internet sayesinde, insanlar size her yerden ve ülkeden kolaylıkla ulaşabilmekte, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi inceleyebilmektedirler. Bu büyüklükte bir reklam ve tanıtım aracını, doğru kullanmanın ne kadar önemli ve gerekli olduğunu düşünün. Web sitenizin, ürün ve hizmetlerinizle uyum içinde tasarlanması, etkileyici, akılda kalıcı ve farkındalık yaratabilmesi için, konusunda uzman ve profesyonel tasarım firmalarıyla çalışmak, her zaman yararlı olacaktır.

     İSBİM yazılım çözümlerinin kalitesi ve devamlılığı gözle görülebilmektedir. Dileyen firmalara veya kişilere gereksinimlerine uygun ve zengin web siteleri hazırlayabilmektedir.