Web Tasarım Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®
İşinize Göre Web Tasarım

Kurduğunuz işe göre web tasarımlarımız vardır. Size düşen görev bizi aramak ve yapacağınız işi söylemek. Web tasarım ekibimiz gerekenleri kusursuz ve mükemmel bir şekilde yapacaktır.

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

İşinize Göre Web Tasarım

İşinize Göre Web Tasarım Web siteniz işiniz ne ise ona göre yapılandırılması gerekir, çağımızın en büyük yeniliklerinden ve teknolojik gelişmelerinden biri olan internet, vazgeçilmez bir iletişim ve bilgi paylaşım aracı olmuştur. Dolayısıyla internet, web tasarımı ile beraber daha fazla ve yararlı bilgi paylaşımına ve etkileşime imkan sağlamaktadır. Web siteleri, şirketlerin ya da kişilerin her zaman ulaşılabilen tanıtım ve iletişim noktaları olmuş, web tasarımı sayesinde de bu kişi ya da şirketlerin prestijlerini sağlayan görselleri olmuştur. Pek çok kişi tarafından sadece görsel görünüm olarak algılanmakta, ancak bu, web tasarım ifadesini tam manasıyla anlatmamaktadır. Tamamlanmış ifadeyle web tasarım, içerikler ve görsel tasarımların uyumuyla oluşabilir.

 
Teamüllere Göre Web Tasarımı Neye Göre Yapılmalı?
 
        Web sitenizde ürünleriniz veya hizmetlerinizin tanıtımı, görselleri ve diğer tüm detaylarını paylaşabilir, bunlarla ilgili hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinde ürünlerinizi online olarak satmak ve ziyaretçilerinizin size online olarak ulaşmalarını isteyebilir, tanıtım videoları paylaşmak, kampanyalar düzenlemek ve sipariş almak isteyebilirsiniz. Tüm bunları, belirlediğiniz hedef kitlenize yönelik olarak tasarlanan web tasarımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık sektöründe, medikal ürünler ithal eden bir firma iseniz, sitenizin dinamik web sitesi olması önemlidir. İthalata dayalı ürünler sattığınız için döviz kurları ve hesaplamalarının yapılabilmesi, ürünler ile ilgili görseller ve teknik detayların olduğu içeriklerin rahatlıkla ve kolayca incelenebilmesi, çok fazla ürün varsa site içi aramalarının yapılabilmesi, ziyaretçilerin aradığını çabucak bulmasına imkan sağlaması, rahat ulaşılabilir bir kategorileşmenin yapılabilmesi ve kolay iletişime geçilebilmesi oldukça önemlidir.
 
Sektörlere Göre Web Tasarımı
 
       Otomotiv, gıda, tarım, eğitim, sağlık, mobilya, elektronik gibi daha birçok sektöre göre farklı web tasarımı yapmak, anlatılmak veya vurgulanmak istenen konunun öne çıkarılmasını, daha fazla dikkat çekmesini ve amacına hizmet etmesini sağlayacaktır. Siteniz genel olarak bilgi ve belge sunma amacını güdüyorsa, fazla görsel içeren bir yapıya sahip olmamalı, daha çok ürün satışına yönelik olacaksa, ürünlerin görselleri ve özelliklerini yansıtan tasarımlar sayfalara uygulanmalı, hizmet satan bir web tasarımında ise, verilecek olan hizmetin hem bilgileri hem de görsellerini kullanmak en doğrusudur. Sizi anlatmayan ve tam olarak ifade etmeyen bir web tasarımı, ziyaretçiler tarafından da kolaylıkla es geçilebilir bir durum oluşturabilir. İçeriklerinizle alakalı görseller ve dokümanlar kullanmalı, kurumsal anlamda tasarlanan web siteleri, tam anlamıyla hedef kitlesine hitap etmeli ve sade olmalıdır. Firmaların prestijinde önemli bir yeri olan web tasarımı, tüm sektörlerin ihtiyacına göre ayrı ayrı değerlendirilmeli ve belirlenmelidir.