Web Tasarım Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®
İçeriği Yönetilen Site

İçeriği yönetilen web sitesi yazılımı firmamız tarafından profesyonel bir şekilde tasararlanıp sizelere sunulmaktadır. Siz istediklerinizi bize ulaştırın, ve biz yapalım. Uzman personellerimiz tarafından profesyonel bir şekilde tasarlanan web arayüzünüz sizlere verilsin. Bize ulaşın..

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

İçerik Portal Yönetim Sistemi

İçerik Portal Yönetim Sistemi Nedir       İSBİM Web yazılım dilinde kullanmış olduğu yaygın kodlamalar ASP, PHP  ve JAVA gibi yapıları genel olarak bir veritabanına bağlar ve İngilizce Content Management System, kısaca CMS olarak söylenen İçerik Yönetim Sistemi, çok miktarda bilginin depolanması, yayınlanması sağlar, bu veritabanlı sistemi, dosya yöneticisi ve bunlarla ilgili tüm yazılım modüllerinden oluşmaktadır. Veritabanı sistemi, bilgilerin yeniden kullanılabilmesini sağlayan bir sistemdir. Dosya yöneticisi de, tüm dosyaları yönetmeyi sağlayan bir yazılımdır.
 
İSBİM® İçerik yönetim sistemini neden önerir;

      Kaliteli bir web tasarımı ve içerik yönetim sistemi, sizleri karmaşık kodlarla uğraşmaktan, yeni eklemeler yapmak için sürekli başka sayfalara girip çıkmaktan kurtaracak ve rahat bir yönetim sağlayacaktır. Tüm bu işlemleri, bulunduğunuz sayfada ve web arayüzünde gerçekleştirmek oldukça önemlidir. İçerik yönetim sisteminin Türkçe olması, yabancı dil sorununu ortadan kaldırdığı gibi, yapmanız gereken her türlü işlemin, sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapılmasını da sağlayacaktır. Web tasarımınızı yapan firmanın, ihtiyaçlara göre sağladığı güncellemelerden de çok rahat faydalanabilirsiniz. İçerik yönetim sistemleri, web sitenizin içeriğini yönetmekle kalmaz, teknik bilgi ve becerisi olmayan kişilerin de, sistemin sağladığı özel bir kullanıcı arabirim sayesinde, web sitesine kolaylıkla içerik ekleyebilmesine imkan verir. Bu tarz arabirimler, kodlama bilgisi gibi bilgilere ihtiyaç bırakmadığından, içerik hazırlamayı ve bütün aşamaları da fazlasıyla kolaylaştırmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi kullanırsanız;İçerik Yönetim Sistemi

  • Siteyi yönetmek için web tasarımcıya ya da teknik personele ihtiyacınız kalmaz.
  • Web sitenizi sık sık ve çok hızlı şekilde güncelleyebilirsiniz.
  • Yaptığınız güncellemeler anında web sitenize yansır.
  • Güncelleme için ödeme yapmazsınız. Böylece masraflar azalır.

Neden güncellenebilen bir web sitesi;
 
       İyi bir web tasarım firması olan İSBİM sizi güncellemelerle ilgili bilgilendiren ve yönlendiren web tasarım firması olması da çok önemli. İnternette, herhangi bir web sitesinin hayatiyetini devam ettirebilmesi, içeriklerinin sürekli olarak güncellenmesine bağlıdır. Ne kadar güncel ve bilgilendirici içerik olursa, o oranda arama motorlarında da sevilirsiniz. İçerik yönetim sistemlerinin temel amacı, içeriklerin oluşturulması, yayınlanması ve de saklanmasına kadar geçen tüm aşamalarda yönetimi sağlamaktır.

      İSBİM müşterilerine bu içerik yönetim sistemlerini kullanarak özgün web siteleri oluşturabilmektedir. İşinizle alakalı web deneyimleri sunmaktayız. Arama motorlarına uyumlu, size ait bir domainin altında zengin bir web siteye sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.