Web Tasarım Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®
Güncellenen Web Tasarım

Firmamızın verdiği hizmetler doğrultusunda web tasarım alanında 'güncellemeler' var. Bu güncelleştirmeleri gerçekleştirmek bize ulaşın. Gereken yardımı biz size verelim.

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Güncellenen ve Özgün Web Tasarımı

Güncellenen ve Özgün Web Tasarımı İSBİM ® web yazılımı yaparken titizlikle özgün içerik ve güncellenebilir web siteleri yapmaktadır, Sözcükleri, cümleleri güzel kullanarak karşınızdakileri etkileyebilir, size karşı bakışlarını davranışlarınızı değiştirebilirsiniz. Bu o kadar önemli ki kariyerinizi etkileyebilir. Çalıştığınız firmalarda güzel konuşan insanlar genelde bu taktiği kullanır. Kimileri farkında olmadan kimileri bilinçli olarak. Kelimeleri doğru kullanmak özel ve iş hayatında başarılı olmanıza yardımcı olduğu gibi web dünyasında da aynı katkıyı sağlamaktadır. Siz ne kadar kendinize özgü, eskiyi tekrarlamayan kelimeler kullanırsanız; web dünyasında da o kadar gözde olursunuz.

 
İSBİM® Özgün İçerikte Neden Kararlı;

        Bir web sitesi için en önemli olan olgu, sürekli özgün ve kaliteli içerik oluşturmaktır. Sitenize giren insanlar, bilgi birikiminizden faydalanmalı ve bir şeyler öğrenmelidir. Bütün arama motorları, özgün içerik yayınlayan ve bilgilendiren web sitelerini ön planda ve yararlı kabul ederler. Bu nedenle, bu siteleri ön sıralara alırlar. Örneğin, arama yapan bizler Google’ın müşterisiyiz. Dolayısıyla bir firma olarak Google, müşterilerine en iyi hizmeti vermek ister. Yani özgün ve kaliteli içeriklerle doğru bilgi veren web siteleri, Google için önemlidir. Bu nedenle, sürekli sitenize eklenen özgün içerikler, sizin diğer sitelerden farklı olmanızı sağlar. Siz, iyi içerik sağlayıcısı olarak arama motorları tarafından kabul edilir, en ön sıralarda müşterilere takdim edilerek tanınmanız sağlanır. Bir web siteniz varsa, öncelikle bu siteyi neden açtığınızı düşünmelisiniz. Tanınmak için? Gelirinizi arttırmak için? Ürününüzü veya hizmetlerinizi tanıtmak için? Firmanızı anlatmak için? Hangi anlamda web tasarım yaptırsanız da, tanınmak, ürünleri anlatmak, firmayı reklam yapmak gibi bütün hepsi, aynı noktada birleşmektedir. Özgün ve bilgilendirici içerik! Firmanızın bir inşaat firması olduğunu varsayalım. İnşaatlar yapan başarılı bir şirket ve kaliteli bir web tasarımına sahip bir firma olabilirsiniz. İnşaatlarınızda geçirdiğiniz her aşamayı ve kullandığınız malzemeleri detaylıca anlatmalısınız. Tabliye mi attınız? Tabliye nedir ve nasıl atılır? Hangi malzemeler kullanılır? İşte bunların hepsi özgün ve kaliteli içeriklerdir. Çünkü siz, web sitenizde sizden daire alacak müşterinize, detaylı bir şekilde o daireyi nasıl yaptığınız konusunda bilgi vermektesiniz. Müşteriniz, web sitenizden bilgilenmekte ve diğer firmaların evleri ile sizinki arasındaki farkı anlamaktadır. İşte siz, arama motorları için, bu noktada kaliteli müşteri olmaktasınız.
 
Sürekli özgün içerik girmek mi lazım?

     Her gün ve düzenli olarak içerik yüklemeniz, sizi çıktığınız üst sıralarda kalmanızı sağlamaktadır. Peki, her gün ne yazacağım derseniz, gözünüz korkmasın. Web sitenizin tarzına uygun, yaptığınız iş ile ilgili her konuda yazabilir ve paylaşabilirsiniz. Yazınızın içinde alıntı olmadığı sürece ve özgün olduğu müddetçe sorun yoktur. Neden alıntı olmamalı derseniz, daha önce Google veya başka bir arama motoru tarafından indexlenmiş, yani tastiklenip yayına alınmış bir yazıyı sizde arama motoruna tasdike yollarsanız, diğer firmaya haksızlık olmaz mı sizce? İşte bu uygulamayı yapan web sitelerine arama motorlarının cezası, kopya içerik bulundurmaktan dolayı üst sıralardan aşağıya indirmektir. Böylece haksız rekabet önlenmiş ve suçlu cezasını çekmiştir.