Web Programlama Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®
Java Programlama

Web sitenizi kodlama sınıfı olan Php programlama dili ile gerçekleştiriyoruz. Bize ulaşın.

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Php Web Programlama

Php Web ProgramlamaİSBİM® olarak en çok kodlama yaptığımız yaygın bir dil olan PHP alışıldığı gibi statik web sayfaları ziyaretçilerin kullanımına olanak vermemektedir. Bu nedenle programlama dilleri ile dinamik web sayfaları ortaya çıkmıştır. Son yıllarda neredeyse statik web sayfalar kullanılmıyor. Artık daha gelişmiş hızlı ve web 2.0 üzeri xhtml uyumlu herşeyin web üzerinden yönetildiği bir çağdayız.

        Dinamik sayfaları kullanmaktaki amacımız; Html ile oluşturulabilecek bir sayfanın yerine çok kısa süre içinde ve çok kısa kodlar ile aynı işi yapmaktır. Örneğin; 1 den 250’e kadar olan sayıları alt alta yazmak istediğimizde 100 satırlık html kodu yazmamız gerekir ama PHP ile 2 satır kodla yazabiliriz. Günümüzde PHP, ASP, Perl, CGI, Java gibi birçok programlama dilleri vardır. Program yazan kişi tercihini belirtip, bu dillerden birini seçmelidir. Bu diller sayesinde e-ticaret, oyun, blog, forum gibi birçok program yazılabilir. Program yazabilmek için en az iki adet yazılıma ihtiyacımız vardır. Bir tanesi sayfaların görüntülenmesini sağlayan web sunucu, diğeri de kodlarımızı yorumlayacak yorumlayıcıdır. İSBİM dinamik ve kendi kendini yönetebilen her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek PHP web programlama hizmetleri vermektedir, hayal ettiğiniz her şeyi sizin için yapabiliriz.

Bize Göre Neden PHP?
 
       PHP web için tasarlanmış bir dildir. Web sayfalarınızda PHP; uzun süren işlemlerinizi basit kodlarla kısa sürede yapabilmenize olanak sağlar. Sunucu ziyaretçi ilişkisi kurabilir. Buna, forum siteleri örnek verilebilir. Her bir içerik için tek tek Html sayfa hazırlamak yerine bilgileri veri tabanından alabilme kolaylığı verir.

PHP Web Sitesi Avantajları

  • Hızlı ve kolay güncelleme,
  • Sadece yetkili kullanıcıların erişebileceği bir yönetim paneli üzerinden tamamıyla web tabanlı çalışan bir sistem,
  • Sitenizin tasarımına göre, yeni ürün, ürün grubu, haber, bülten, referans vb. gibi içerikler eklemek mümkün,
  • Yapılan tüm değişikliklerin kim tarafından ne zaman yapıldığının kaydı tutuluyor, güvenlik açısından önem arz etmektedir.
  • Sadece bir web tarayıcısı kullanarak, bulunulan lokasyondan bağımsız güncelleme imkanı sağlıyor. 

        İşin özü, istemiş olduğunuz efekt ve animasyonlara uygun kod dilinde, uzman kadromuzla beraber dinamik web sayfaları oluşturup güncellemesinden sorumlu olabilecek güvenilir şirket pozisyonundaki İSBİM, hizmet talebinizi beklemektedir.