Mobil Uygulama Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®
Iphone IOS Uygulama Geliştirme 

Bir çok Iphone IOS uygulaması geliştirdik ve bunları size sunduk. Bize ulaşıp gereken tüm bilgileri edinin. Destek hattımızdaki uzman personelimiz size ayrıntılı bir şekilde anlatacaktır.

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Iphone - IOS Uygulama Yazılım Geliştirme

Iphone - IOS Uygulama Yazılım Geliştirme      Bilgisayar ve internet dünyasını tamamen dokunmatik ekranla işleyen bir platformda sizde markanız ve ürünlerinizle hemen yerinizi alın. Mobil uygulama geliştirme platformları arasında önemli bir paya sahip olan iPhone, mobil uygulama geliştirme yatırımının geri dönüşünü en hızlı sağlayan platformdur.

     iOS Apple firmasının iPhone,iPod ve iPad gibi mobil ağırlıklı cihazlarında kullandığı işletim sistemidir. iPhone kullanıcısı müşterilerimiz için mobil yenilikler sunuyoruz. iPhone uygulamaları firmanız için 5500 servis içeriği yada farklı isteklerinize göre geliştirilebilir.
      
Neler yapabilirsiniz ?

Iphone      Firmanıza özel geliştirebileceğimiz iPhone Uygulamaları ile müşterileriniz firmanız ile her an mobil iletişimde kalabilir, tanıtım, duyuru, reklam yada pazarlama faaliyetlerinizi iPhone uygulaması sayesinde doğrudan müşterilerinize sunabilirsiniz. 

“iPad kullanıcısı müşterilerimiz için de mobil yenilikler sunuyoruz”. iPad uygulamaları firmanız için farklı isteklerinize göre geliştirilebilir. Firmanıza özel geliştirebileceğimiz iPad Uygulamaları ile müşterileriniz firmanız ile her an mobil iletişimde kalabilir; tanıtım, duyuru, reklam yada pazarlama faaliyetlerinizi iPad uygulaması sayesinde doğrudan müşterilerinize sunabilirsiniz.

      Firmanıza yada projenize ait bir uygulama yapıldığında bu popüler medya platformu üzerinde barınabilir bu platform üzerinden ürünlerinizin satışını destekler veya markanızın piyasadaki yerini sağlamlaştırabilirsiniz. Tüm Iphone uygulama tasarımı işlerinizle ilgili metro medya size tam hizmet verecektir. Iphone uygulama tasarımı ve geliştirme işi ciddi ve planlı bir programlama gerektirir. Web tasarım ve web yazılımları konusundaki deneyimlerimizi bir dijital reklam ajansı olarak iphone uygulama tasarımı ve geliştirme işinde de tüm titizliğimiz ve bilgimizle sürdürüyoruz. Web sitelerinin ortam değişikliğini yapabilmekteyiz. Web sitenizi Iphone ortamına uygun hale getirebilmeyi garantiliyoruz.