Mobil Uygulama Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®
Blackberry Uygulama Geliştirme 

Bir çok Blackberry uygulaması geliştirdik ve bunları size sunduk. Bize ulaşıp gereken tüm bilgileri edinin. Destek hattımızdaki uzman personelimiz size ayrıntılı bir şekilde anlatacaktır.

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Blackberry Uygulama Yazılım Geliştirme

Blackberry Uygulama Yazılım Geliştirme       İSBİM, yaratıcılığı ve profesyonelliği ile Blackberry uygulamaları konusunda sizlere bir çok çözümler sunmaktadır. Uygulamaların içeriklerinin ve özelliklerinin belirlenmesinden, görsel tasarımına, storyboard çalışmasından yazılımına, kullanıcı deneyim analizlerinden, programın Appworld 'e yüklenmesine kadar geçen süreçteki yani bir uygulamayı hayata geçirmek için gerekli olan tüm çalışmaları yapıyoruz. Bu kadar çeşitli mobil platforma bulaşmışken Blackberry platformunu atlamak olmazdı. Oldukça yoğun bir kullanıcı kitlesine sahip Blackberry 'ler özellikle iş dünyasında fazlaca tercih edilmektedir. Ayrıca uygulamalar oldukça pahalı fiyatlara satılmasına rağmen iyi satış rakamlarına ulaşmaktadır. Durum böyle olunca dil olarak Java kullanan bu platform mobil uygulama geliştiriciler için oldukça cazip bir alan haline geliyor.

BlackBerry      BlackBerry uygulama geliştirme de, en iyi kullanıcı deneyimi ve mümkün olan en uzun batarya ömrü arasındaki doğru denge sağlanmalıdır. BlackBerry uygulamaları geliştirirken bir cep telefonunun kendine has özelliklerinin geliştirme sürecini ve yaklaşımını etkileyeceği gözden çıkarılmamalıdır. Bu özellikler arasında ekran boyutu, hafıza kapasitesi, pil ömrü, ekran görünümü vb. sayılabilir. BlackBerry kullanıcısının cihazında uygulamaları bilgisayardan tamamen farklı bir şekilde kullanacağına inanılır. Bu yüzden, BlackBerry cihazında uygulama geliştirmek için cihazı kulanım kolaylığı sağlayacak, görevleri rahatlıkla yerine getirecek ve bilgiye hızla erişecek bir şekilde tasarlamak için kullanıcı deneyiminin iyi tasarlanması gerekmektedir. BlackBerry için web etkileşimli uygulama geliştirme hizmetimiz ile kurum içi çalışanların kullanması yada AppWorld üzerinden dağıtılabilir uygulama ile reklam pazarlama yada diğer amaçlar için düşük maliyetli uygulamaları eğitimli geliştiricilerimizle gerçekleştirmekteyiz. 

  •        İSBİM, Blackberry yazılım geliştirme ve Blackberry programlama (her ikisi birden ve CLDC uygulamalar) konularında uzmanlaşmıştır. İSBİM'in yetenekleri sayesinde çok geniş bir alanda Blackberry uygulamaları sahibi olabilirsiniz. Tecrübelerimizden ve hizmetlerimizden faydalanmak için bize hemen ulaşabilirsiniz.