Mobil Uygulama Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®
Android Yazılım Geliştirme 

Bir çok android yazılımı geliştirdik ve bunları size sunduk. Bize ulaşıp gereken tüm bilgileri edinin. Destek hattımızdaki uzman personelimiz size ayrıntılı bir şekilde anlatacaktır.

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Android Uygulama Yazılım Geliştirme

Android Uygulama Yazılım Geliştirme      Hızla yaygınlaşan mobil işletim sistemi android için uygulama geliştirmek isteyenlere kendi web sitesini yada ürün portfoyüne ve müşterilerine bu yazılımla ulaşmak isteyenle çözüm sunuyoruz.

  • İSBİM® Android Telefonlarda Size Kazandırsın

Android telefonlar mobil dünyayı hızlı bir şekilde etkisi altına almıştır. Günümüzde dünyada 300 milyondan fazla android akıllı telefon vardır. Günlük 850 bin android telefon aktifleştiriliyor. Google Play ile 450 binden fazla uygulamaya ulaşılabiliyor.

      Android, uygulama geliştirme için üçüncü şahıs araçları sunar. Android uygulamaların oranı %47’dir. Apple, uygulama geliştirme için platformlarda sınırlıdır. Apple, uygulamalarda %43’lük bir orana sahiptir.

      Android’le, ücretsiz bir uygulama, potansiyel olarak o uygulamaya belli bir ücret ödenerek elde edilecek olan gelirden, daha fazla gelir getirebilir.

  • Android Uygulama Kullanımı


      Uygulamaların %27’si oyun, %21’i iş ve %20’si üretkenlik amacıyla kullanılmaktadır. Son 30 gün içinde 35-44 yaş arası kullanıcıların %35’i Angry Birds oynamıştır.

      En çok kazandıran android uygulamalarından bazıları; Rage of Bahamut, Zynga Poker, Live Holdem Poker Pro, Tap Fish, Slotomania ve Defender II uygulamalarıdır ve bunlar ücretsizdir.

      Andorid de uygulama geliştirme İSBİM' le çok kolay.

      Uygulamaların içeriklerinin ve özelliklerinin belirlenmesinden, görsel tasarımına, storyboard çalışmasından yazılımına, kullanıcı deneyim analizlerinden, programın uygulama dükkanlarına yüklenmesine kadar geçen süreçteki yani bir uygulamayı hayata geçirmek için gerekli olan tüm çalışmaları yapıyoruz.

      Google Android, Google ve Open Handset Alliance tarafından geliştirilen bir işletim sistemi, ara yazılım ve anahtar uygulamaları birleştiren Açık Kaynaklı bir Platformdur.

      Android işletim sistemine sahip cep telefonlar, uygulama geliştirme anlamında çok sayıda avantaj sağlar. Birincisi, Google Açık Kaynaklı Platform olduğundan, Android, uygulama geliştiricilerinin İşletim Sistemiyle istedikleri her şeyi yapmalarına izin verir. Diğer Akıllı telefon platformlarının aksine, Google Android platformu, daha çok sayıda özelleştirilmiş uygulama geliştirme özgürlüğü sağlar. Android Uygulama geliştiricilerine tanınan bu özgürlük çok ilginç ve yenilikçi uygulamaların kapılarını açar.

      Google, Android SDK ile geliştiricilere, Adroid İşletim Sistemi için uygulama geliştirmek ve daha sonra bunları gerçek bir Android aygıtına yüklemeden önce bir Android simülatöründe test etme ortamı sağlar.

      Android cep telefonu sezgisel tasarımı ve oyun değiştirme uygulamaları kapasitesiyle çok popülerdir ve çoklu ağlarda çalışabildiği için Android uygulamalarına kullanıcılar tarafında büyük talep vardır. Tecrübelerimizden ve hizmetlerimizden faydalanmak için bize hemen ulaşabilirsiniz.