Mobil Uygulama Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®
Mobil Uygulama 

Mobil uygulamaları uzman ekibimiz geliştirdi. Herşey ile dört dörtlük uygulamalar sorunsuz bir şekilde sizlerle, bize ulaşın.

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri       İSBİM, güncel teknolojiyi kullanarak iPhone, iPad, Blackberry, Symbian, Android ve Windows Mobile uygulamalarını firmanızın istekleri doğrultusunda kusursuz tasarlayıp hayata geçirerek sizlere mobil dünyanın kapılarının ardına kadar açmaktadır.
       Akıllı telefonların hayatımıza hızlı girişiyle beraber mobil uygulama pazarı da her geçen gün hızla gelişmektedir. Mobil cihaz kullanımının hızla artması, şirketleri mobil kullanıcılara hitabeden kullanıcı dostu arayüzlere sahip mobil uygulama ve mobil web uygulamaları pazara sunmaya kaçınılmaz olarak itmektedir. Günümüzde birçok windows veya web tabanlı uygulamanın mobil versiyonu bulunmaktadır.
      Kullanıcı deneyimine en yatkın uygulamaları oluştururken ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.
      İSBİM ekibi olarak, yaratıcı ve özel mobil çözümler konusunda komple ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
      Uygulamaların içeriklerinin ve özelliklerinin belirlenmesinden, görsel tasarımına, storyboard çalışmasından yazılımına, kullanıcı deneyim analizlerinden, programların uygulama dükkanlarına yüklenmesine kadar geçen süreçteki yani bir uygulamayı hayata geçirmek için gerekli olan tüm çalışmaları yapıyoruz.
Uygulama Geliştirme Süreclerimiz

 • Fikir
  Fikriniz ile kağıt üzerinde taleplerinizi olgunlaştırır, uygulamaların içeriklerinin ve özelliklerinin belirlenmesini sağlarız.
 • Storyboard / Tasarım
  Uygulamanın doğru bir arayüze ve tasarıma sahip olması çok önemlidir. Doğru ilerleyen bir süreçte, hazırlanan storyboard ve tasarım kullanıcıların kolaylıkla uygulamayı beğenmelerini ve rahat kullanmalarını sağlar. Uygulamayı benzerlerinden ayırt edecek olan en önemli kısım budur.
 • Proje Yönetimi
  Mobil uygulama geliştirme konusunda deneyimli proje yöneticilerimiz, projelerin her birini ayrı ayrı ele alıp, doğru ekip ile ve iletişim ile sorunsuz ilerlemelerini sağlar. Her bir projede, özel bir proje yöneticisi ve iş geliştirme yöneticisi atanır. Ayrıca, uygulama geliştirme süreci boyunca sizin bütün ihtiyaçlarınız ve taleplerinizle size özel müşteri temsilcimiz ilgilenecektir.
 • Yazılım / Test
  Sunduğumuz en önemli servislerden biri de yazılımdır. Uygulamanın içeriğine ve özelliklerine göre mobil yazılımları konusunda uzman yazılım mühendislerimizden bir veya birkaçı projeyi geliştirir ve uygulama dükkanları üzerinde hayata geçene kadar üzerinde çalışır.
 • Yayınlama / Pazarlama Danışmanlığı
  Uygulamanın son hali Mobilion kalitesine ulaştığı zaman, uygulama dükanlarına başvurularını yaparız. Daha sonra uygulamanın bilinirliğini arttırmak ve daha çok kişi tarafından kullanılmasını sağlama için gereken pazarlama danışmanlığını veririz.