Grafik Tasarım Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®
Stand Tasarımı

Stand tasarımlarınıza bile yardımcı oluyoruz. Destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Bize ulaşın.

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Stand Tasarımı

Stand Tasarımı      Fuar standı tasarımının özünü “iletişim” oluşturur. Dünyanın her yerinde deneyimli ekibi ile fuarmizle standı uygulamaları gerçekleştiriyor; modüler sistemler ya da özel üretim çözümlerle özgün, benzerlerinden ayrışan ve kimliğiyle öne çıkan mekanlar ve hacimler yaratıyoruz. Endüstriyel olarak üretilen sofistike sistemler ailesi, mekan çözümünde tasarımcıyı özgürleştirerek sonuca ulaşılmasını sağlıyor. Esnek, birbirinden farklı ve sürekli değişen modüler mekanlar, tasarımcıların elinde tüm doğaçlamalara ve yorumlara da açık.

     Fuar standı tasarımı ve imalatında, tasarım odaklı çalışır, firmalara özel çözümler sunarız. Fuar standı konusunda; tasarım hizmet yelpazesindeki tüm iş disiplinlerinden kazandığımız tecrübe ve bakış açılarını aynı potada eriterek çözümler üretiyoruz. Fuar stand tasarım kurulum ve depolamasında uzman ekibimiz, fuar sektöründe firmanızın ve ürünlerinizin pazarlaması konusunda doğru stratejik çözümler üretmek üzerine hizmet vermektedir.

     Fuarlar firmaların en önemli iletişim araçlarındandır. Fuar standı, firmaların kurumsal kimliğine uygun, ürünlerini en etkili bir şekilde temsil eden, gelen ziyaretçilerin rahat edebileceği yapıda olmalıdır.

     Amacımız müşterilerimizin ürün ya da hizmetlerinin kolayca ve iyi şekilde algılanabilmesini, öne çıkmasını sağlamaktır. İyi tasarlanmış bir fuar standı sağlam, dikkat ve ilgi çekici, etkin, ziyaretçi odaklı (pazar odaklı) ve ekonomik olmalıdır. Başarılı bir fuar standının yaratılabilmesi ve hayata geçirebilmesinin, hem nitelik hemde nicelik olarak şirket ile ziyaretçi arasında yaratalabilcek olumlu deneyimlere ve etkileşimlere bağlı olduğuna inanıyoruz. Uzun bir dönem belleklerde kalacak ve anlatılacak olumlu bir deneyim yaratımının, farklılık oluşturacak alanların başında geldiği zamanlardayız. Müşteri ile aramızda oluşturulacak daha etkin bir etkileşim daha başarılı bir proje ve yönetimi anlamını taşımaktadır.

     İSBİM fuar stand tasarım çalışmalarınızı özenle yapmakta ve sizlere en güzel hizmeti vermektedir.