Grafik Tasarım Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®
Insert Tasarımı

İnsert tasarım akılda kalmasını sağlayan temel etken konsept ve kreatifliktir. Renklerin birbirleriyle dizayn edilişi uzman ekibimizle beraber geliştirdik. Destek hattımızdan bize ulaşın.

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Insert Tasarımı

Insert Tasarımı        İnsert tasarım akılda kalmasını sağlayan temel etken konsept ve kreatifliktir.. Konsept renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne dökümü uzmanlıktır. Firmanızın ürünlerini parkende olarak tanıtan A4, A3, 4, 8 sayfalı, ince gramajlı basılı broşürdür. Ürün ve hizmetinizin hedef kitleye ulaşmasına önem veren her firma insort tasarımını önemser. İnsert Tasarımında önemli olan ulaştığı noktada ürünlerinizin doğru ve etkili tanıtımını sağlamaktır.

       Geniş hedef kitleye ulaşmada ve ürün / hizmetlerin ayrıntılı tanıtılmasında etkin rol oynayan bir reklam aracı olarak Insert, reklam ve grafik tasarımın özel bir alanına giriyor. Ne kadar iyi ve deneyimli bir reklamcı, ne kadar yetkin bir grafik tasarımcı olursanız olun, “insert” sadece “insert tasarlamakta uzmanlaşmış”, hem yaratıcı hem de benliğini sabır taşına yatırmış reklam ajanslarının işi olabilir. Hele ki sözkonusu büyük perakende ve toptan market zincirlerinin düzenli ve periyodik insert’leriyse.

       Grafik tasarımı çok önemsediğimizden olacak ki, böyle bir yanılsama içine gireriz, ya da insertlerin böyle bir halüsinatif gücü vardır üzerimizde bilemiyorum.

       Insert’i eline alıp şöyle bir göz gezdiren tüketiciler; firmanın onlara sundukları promosyonları, kampanyaları, indirim ve hediyeleri bir bakışta görebilir, ilk fırsatta da bu avantajlardan yararlanır. Ama arkasındaki emeği görmesi, hatta tahmin etmesi mümkün değildir (görmesi de gerekmez zaten).

      En sona bırakılan ve müşteri-ajans gizlilik prensibi gereği kimseyle paylaşılmayan fiyatların insert’e girilme kısmı, maratonu iyice hızlandırır. Ha gayret! İpi göğüslemeye az kaldı! Müşteriye pdf’in biri gider biri gelir. Mailboxlar ağzına kadar ürün fotoğrafları ve metinlerle dolar. Arşivde istenen ürünü bulamayan trafikere şu atasözü söylenir: “Bulunamayan ürün yoktur… Bulamayan trafiker vardır”.

       İyi kurgulanmış İnsert Tasarımı, firmanızı ve markanızı müşteriye doğru yansıtacak, sektördeki diğer firmalardan ayrılmanızı sağlayacaktır. Amacını yansıtan insert tasarım uzun vadede sadık müşteri sağlayacaktır. İSBİM size özel araştırma ve planlama yaparak doğru ifadeli fotoğraflar ile profesyonel grafik tasarım sunmayı amaçlıyor. İhtiyacınız olan insert tasarım ile rahat nefes almanıza yardımcı oluyor.

     İSBİM deneyimli ve yaratıcı kadrosu ile size ihtiyacınız olan desteği, sağlamaktadır. İletişime geçtiğinizde doğru çözüm bulmanıza yardımcı olabiliriz.
     İnsertlerimiz Ödüllü Grafik Tasarımclar Tarafından %10 Müşteri Memnuniyeti Garantisiyle Yapılmaktadır.