Grafik Tasarım Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®
flash Banner Tasarımı

Flash da ve Banner da gelişmiş ekibimiz sizlere sunacağı tasarımlara hayran kalacaksınız. Bize ulaşın isteklerinizi belirtin, size yardımcı olalım.

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Flash Banner Tasarımı

Flash Banner Tasarımı      İSBİM multimedia alanında sizleri en uç noktaya taşıyacak ilan ve reklam bannerlerini tecrübeli personeliyle titizlikle hazırlamaktadır.

      İnternet reklamcılığının büyük bir bölümünü flash bannerlar oluşturmaktadır. İyi bir flash banner tasarımıyla verdiğiniz reklamlarınızın daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Web sitesini hedef kitleye ulaştırabilmek için, en kolay, en hızlı, en etkili yöntemlerden biridir flash banner reklamcılığı. Popüler veya ziyaretçisi çok olan bir sitede yayınlanacak bir bannerin tahmin edilenden çok getirisi olacaktır.

      Firmayı ve ürünü tanıtacak, yansıtacak flash bannerlarin tasarım yönünden de ilgi çekici ve güçlü olmaları gerekir. Banner, tasarım açısından ne kadar ilgi çekici olursa o derece tıklanma şansı yükselir.

Neden Banner Reklam?

      İnternetin başlangıcından itibaren ortaya çıkan ilk reklam türü olması açısından banner reklamlar internet reklamcılığında çok önemli bir yere sahiptir. Bu gün bile İnternet’te ilk defa reklam veren şirketlerin çoğu, alternatif reklam arayışına girmeden flash banner reklamı tercih etmekteler. İnternet Reklam Bürosunun yaptırdığı bir araştırmaya göre, internette kullanılan en yaygın reklam türü bannerlar, ikinci en yaygın tür ise site sponsorluklarıdır. Ancak çoğunlukla ölçümlenmesinin kolay olması ve kısa sürede satış arttırmak amacı gütmesi açısından bannerlar daha çok tercih edilmektedirler.

Neden Banner?
» Hedef kitle
» Çarpıcı ve dikkat çekici olması
» Tıklamayı arttırıcı orjinalliği yakamaya çalışmak
» Zaman aralıklarının iyi ayarlanması
» Reklam alan sitenin dosya boyutu, ebat, animasyon türü gibi teknik gereksinimlerini sağlamak

          Web sitesini hedef kitleye ulaştırabilmek için, en kolay, en hızlı, en etkili yöntemlerden biridir banner reklamcılığı. Popüler veya ziyaretçisi çok olan bir sitede yayınlanacak bir bannerın tahmin edilenden çok getirisi olacaktır. Firmayı ve ürünü tanıtacak, yansıtacak bannerların tasarım yönünden de ilgi çekici ve güçlü olmaları gerekir. Banner tasarım açısından ne kadar ilgi çekici olursa o derece tıklanma şansı yükselir. Banner tasarımı internet kullanıcısının tıklamasıyla, ziyaretçiyi reklam verenin sayfasına taşır.

      İSBİM banner tasarımlarında dünyaca kabul görmüş türleri dikkate alarak tasarımlar yapar. Ürün, hedef kitle ve bütçe konusunda müşterilerle ayrıntılı olarak görüşülüp, yol gösterici olmaya çalışılır.

Banner Türleri

  • Cover Banner
  • Leaderboard banner
  • Tower banner
  • Micro banner5 120x240 banner (gif,jpg max. 25 kb)
  • 120x240 banner (gif,jpg max. 25 kb)
  • 300x200 pop up / pop under
  • Fullscreen pop up / pop up under
  • Sticky-ad (max.200x200 pixel)
  • İnterstitial / RichmediaAD / FloatingAD