Grafik Tasarım Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Ücretsiz tasarım ve uygulama danışmanlarımızdan bilgi alabilir, grafik tasarım ve yazılım talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®
Antetli Kağıt Tasarımı

Daha gösterişli kağıtlar tasarlıyoruz. Tasarımı uzman ekibimiz tarafından karar verilip ortaya çıkartıyoruz. Yapmanız gereken bize ulaşıp istediğinizi belirtmek.

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Antetli Kağıt Tasarımı

Antetli Kağıt Tasarımı      Firmamız kurumsal kimliğinizi geliştirmek ve sizleri her alanda bir adım öne götürmek için antetli kağıtlarınızı tecrübeli grafiker personeli ve yaratıcı fikirleriyle tasarlıyor. Firma, Kurum vb. oluşumların fiyat teklifi, görüş, vb. konularda fikirlerini bildirdikleri ve üzerinde kendi kurumsal kimlikleri ile irtibat bilgilerinin bulunduğu evraklara Antetli kağıt denir. Antetli Kağıtların ölçüleri genel olarak A4'dür.(21x29.7cm). 80-90-110 gram 1. hamur kağıtlara babılabildiği gibi, 110 Gr. fantazi kağıtlara da basılabilir. Kağıt seçimi tamamen, nereye teklif, görüş bildirdiğinize ve oranın önemi ile orantılı olarak değişir. Tabiiki fantazi kağıtlara basılan antetli kağıtlar daha yüksek bir kurum kimliğinin işareti sayılırlar. Özel tasarımlı antetli kâğıt ve uyumlu zarflarla işletmenize bütünsel bir görünüm kazandırın. Antet tasarımınızı, kartvizitinize, kartpostallarınıza ve tüm pazarlama malzemenize uygulayarak işletmenizin ve marka kimliğinizin bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Müşteriler, profesyonel ve işletmenize özgü kırtasiye ürünlerini takdir edeceklerdir. İletişiminizin daha kişisel bir tarza sahip olmasını isterseniz, özel tasarımlı antetli kâğıtlar, göndereceğiniz kibar mektup ve yazılar için mükemmel çözümdür. Tebrik kartlarından zarif ya da cesur kartlara kadar 3.000'den fazla tasarım arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Dilerseniz antetli kâğıdınız için bir resim ya da kendi yaptığınız bir tasarımı da yükleyebilirsiniz. Kişisel mesajınızı, iletişim bilgileriniz gibi içerikleri her zaman ekleyebilirsiniz! İster iş mektupları gönderin, ister bir arkadaşınıza not yazın, özel antet tasarımları, size iletişiminizi renklendirme fırsatını sağlayacaktır.
 
Antetli Kağıt Tasarım Aşamaları

 • Bir kurumsal kimlik öğesi olan antetli kağıt tasarımlarında sadeliğe önem verilmelidir.
 • Üzerinde kurumun logusu, firma ve adres bilgileri bulunmalıdır.
 • Tasarımda kullanılan renkler açık renkler olmalıdır. Kurumlar tarafından çoğunlukla kullanılan veya tercih edilen renk beyazdır.
 • Antetli kağıt tasarımlarında, kuruma, kurumun logosuna ya da amblemine uygun vektörlerin kullanılmasıyla oldukça sade fakat şık bir görüntü elde edilebilir.
   

Antetli Kağıt Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Antetli kağıt çalışmasında logo ya da amblem ölçülerinin büyük olmamasına dikkat edilmelidir.
 • Kullanılan vektörlerin logo ve renklerle uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.
 • Çalışmanın sade olmasına dikkat edilmelidir.
   

Antetli Kağıt Tasarım Fiyatları
     Tasarım sürecinin uzunluğu  (geçen süre),  tasarım sürecinde verilen emek, maliyetlerin belirlenmesinde oldukça önemli etkenlerdir. Ve tüm bu etkenlere göre fiyatlar da değişiklik gösterir.