Müşteri Hizmetleri 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Biz yalnızca teknoloji işi değil, sanat yapıyoruz. Yeni başlangıçlar için, çok çalışıyoruz !

İSBİM ®

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Uzaktan Sistem Yönetme

Uzaktan Sistem YönetmeUzaktaki bilgisayarları sanki önünüzdeymiş gibi internet üzerinden kontrol edin. İster anlık destek verin ister sunucu yönetimi yapın ya da ev ofisten çalışmalarınızı yürütün, İSBİM® yazılımları işinizi istediğiniz yerden kolayca yapımanızı sağlıyor.

Anlık müşteri desteği
Peronelinize günlük destek mi sağlıyorsunuz, hızlı ve yerinde çözümler sunmanız gerekiyor mu? İSBİM® ile personelinizin bilgisayarını sanki önünüzdeymiş gibi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Kurumsal modüllerimiz ile personeliniz hiçbir yazılım yüklemeden birkaç saniye içinde bağlantıya hazırdır.

Uzak bilgisayarlara ve sunuculara 7/24 erişim
Uzaktaki bilgisayarları ve sunucuları sanki önünüzdeymiş gibi yönetin. Karşıda hiç kimseye gerek olmadan 7/24 erişimin avantajını yaşayın. Bilgisayarlar ve Kişiler Liste'nize en önemli bilgisayarları ve kişileri kayıt edin ve birkaç saniyede bağlanma imkanınına sahip olun.

Dosya aktarımı
Dosya aktarımı sayesinde uzaktaki bilgisayardan ve bu bilgisayara dosya ve klasörleri rahatlıkla kopyalayabilirsiniz. Sürükle & bırak özelliği ile daha fazla rahatlık ve hız kazanabilirsiniz.

Yolculukta – İSBİM® mobil uygulamaları
Sıkça seyahat ediyorsunuz ve müşterilerinize anlık destek sağlamanız ya da ofis bilgisayarınıza ya da personel sunucularınıza bağlanmanız mı gerekiyor? İSBİM®'in iPhone, iPad ve Android uygulamaları size esneklik ve hareketlilik kazandırır.

Tüm bağlantılarınızı kolaylıkla yönetin
Tüm müşteri bilgi ve bağlantılarını veritabanına kaydedip iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. İSBİM® Manager başlangıç ve bitiş süreleri dahil tüm uzaktan kontrol oturumlarınızı kaydeder ve faturalandırma için de kolaylık sağlar.

Online Toplantılar, Ekip çalışması, Eğitim ve Sunumlar
Satış sunumlarından eğitim oturumlarına ve bir çok katılımcılı uluslararası toplantılara kadar tüm imkanlar elinizin altında.

Toplantıları planlayın ve organize edin
Düzenli olarak eğitim oturumları, sunumlar veya online toplantılarmı düzenliyorsunuz, İSBİM® ile bu etkinlikleri kolaylıkla önceden planlayabilirsiniz. Davetiye gönderip toplantı tarihlerini Outlook takviminize otomatik olarak ekleyerek işinizi kolaylaştırın. Tüm planlı toplantılarınızı tek bakışta görüntüleyin ve önemli randevularınızı kesinlikle kaçırmayın.

Anlık toplantılar
Planlı toplantıların yanı sıra, İSBİM® sizin tek bir tıklama ile anlık toplantılar başlatmanıza ve davetlerinize imkan verir. İş arkadaşlarınızı, iş ortaklarınızı veya müşterilerinizi hemen davet edin. Birkaç saniye içinde tüm katılımcılar toplantıya hazır olacaklardır.

Sesli ve görüntülü olarak fikirlerinizi paylaşın
Video aktarımı, VoIP, Sohbet, Telekonferans, Beyaz Tahta, Dosya paylaşımı ve Ekran görüntüsü gibi farklı iletişim araçlarını kullanarak toplantı ve sunumlarınızı renklendirin ve interaktif hale getirin. Online toplantılarınızı herhangi bir yerden verimli bir ekip tecrübesine dönüştürün.

Yoldayken cep telefonunuzla katılın
Siz, iş arkadaşlarınız veya iş ortaklarınız, İSBİM® iPhone, iPad ve Android uygulamaları ile yolculuk yaparken kolaylıkla toplantılara katılabilirsiniz. Esnekliğinizi ve hareketliliğinizi korurken önemli bilgileri de kaçırmayın. Masanızın başında değilken bile son dakika gelen bir online toplantıya katılın.