Yazıcı Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Yazıcı Servisi

Tüm iş akışını etkileyen en önemli unsur olan yazıcıların tamir bakım ve servis hizmetlerini tecrübeli personelimiz tarafından yapmaktayız.

Sürekli olarak teknik personelimiz sizlere hizmet vermektedir, günün her saatinde bizleri arayıp teknik bilgi alabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Yazıcı Servisi

Yazıcı ServisiİSBİM®  Hp, Oki, Samsung, Panasonic, Xerox, Canon, Epson, Sharp, Kyocera, Konica Minolta, Lexmark, Brother marka yazıcı, faks, fotokopi ve çok fonksiyonlu makinelerin marka bağımsız özel teknik servis hizmetini vermektedir.

Onarıma alınan yazıcıların arıza tespiti ücretsiz olarak yapılır. Tespit edilen arıza, "Arızalı Yazıcı Ücret Onay Formu" ile müşteriye faks veya mail yoluyla ulaştırılarak bildirilir. Bu form, yapılan ön çalışma, tespit edilen arıza, arızanın giderilmesi için önerilenler ve bunların ücretlendirilmesi ile ilgili bilgileri içerir. Bu formu takibinde müşteri tarafından onaylanması beklenir, İSBİM® gerek müşteri lokasyonundan aldığı gerekse müşteri ile gelen yazıcıları en az 1 iş günü, en çok 3 iş günü içerisinde onarmaktadir.


Anlaşmalı Firmalarımıza Geçici Ürün Temini

İSBİM®, onarıma alınan yazıcıların yerine isteğe bağlı olarak, yazıcı servise alındığı anda veya ender olarak rastlansa da onarım süresini aşabilecek durumlarda, geçici ürün temini sağlayarak hem müşterilerinin rekabet gücünü, hemde verimliliğini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Hazırda olan yedek parçalarımız sayesinde kullanıcıların zamanlarını da çok iyi değerlendirmekte servisimizde makinelerinizin tamiri bakım ve parça değişimleri çok kısa sürelerde yapılarak geri verilmektedir.

Raporlama ve Garanti Süresi

Tespit edilen ve "Arızalı Yazıcı Ücret Onay Formu" ile onaylatılan arıza ve yapılan işlemler, aynı zamanda GARANTİ BELGESİ yerinede geçen teknik servis raporu ile belgelenip, müşteriye, Müşteriyle Birlikte Kontrol aşamasında sunulmaktadır. İSBİM® onarımını yaptığı cihazlar için 3 aylık Tamir Garantisi vermektedir.

Bilgisayardaki veya kopyalamak istediğimiz bir örneğin yazıcı ile kağıt üzerine çıkartılmasını sağlayan hayatımızın her noktasında farkında olmadığımız ama bir çok işimizi kolaylaştıran cihazlardır. Yazıcıları üç bölüme ayırmak mümkündür.

  • Lazer yazıcılar: Görüntüsünü kağıda çıkarmak istediğimiz bir görüntüyü lazer teknolojisini katı mürekkep dediğimiz toneri kullanan oldukça hızlı olan ve kaliteli çıktılar veren makinelerdir. Türkiyede Hp, Canon, Samsung, Xerox, Epson, Brother, Lexmark gibi markalar satılmaktadır. Lazer yazıcılarda içerisinde 2 ye ayırmak mümkündür. Siyah beyaz yazıcılar ve renkli yazıcılar.
  • Mürekkepli yazıcılar: Sıvı mürekkep kullanan bu yazıcılar mürekkebi çok ince deliklerden püskürterek kağıt üzerinde görüntüleri oluşturur. Biz teknik servisi olarak bu tür yazıcıları pek tavsiye etmeyiz kullanım maliyeti yüksek olan bir yazıcıdır. Hp, Canon, Epson ve Lexmark markaları türkiyede en çok satılan markalardır. Bilhassa ev kullanıcılarına hiç hitap etmeyen bir yazıcıdır çünkü mürekkep belirli periyotlarda kurumakta ve ev için ideal olmamaktadır.
  • Nokta Vuruşlu yazıcı: Kağıt üzerine görüntüyü yazıcı kafa sayesinde vurarak yazan genelde fatura ve sürekli form çıktılarında kullanılan yazıcı grubudur. Türkiyede Oki Epson, Panasonic ve Lexmark markalarının satışları uzun yıllardır satılmaktadır. Bu yazıcıların şerit sarf malzemesi ve bakım onarım işlerini yapmaktayız.

İSBİM® de hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza göre belirlenir. İşyerinizin düzenine ve ihtiyaçlarına en uygun ve en ekonomik çözüm amaçlanır.

İSBİM® servis hizmetleri, istendiğinde tek tek çağrı bazında, ya da bir sözleşme altında bütünleşik olarak daha uygun fiyata hizmet verilebilir. Sözleşmeli hizmetlerinin avantajları arasında, sözleşme kapsamına giren hizmetlerin verilişi ile ilgili servis taahhütlerine girilebilmesi, birim fiyatlarının önceden tespit edilmesi, tek noktadan İSBİM® bünyesindeki bütün kaynaklara ulaşım sağlanabilmesi, keşif ve periyodik bakım raporları ile sistemler hakkında düzenli bilgi elde edinilmesi sağlanır. Sizde İSBİM® in ayrıcalıklı yazıcı servis hizmetinden faydalanın.