Veri Kurtarma Servis Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Veri Kurtarma Servisi

Veri kurtarma servislerimiz bozulma veya silinme yüzünden erişilemeyen bilgisayar harddiskleri, harici sürücüler, optik cihazlar, teyp kartuşları, USB flash bellekler, bellek kartları gibi elektronik kayıt ortamlarındaki verilerin çeşitli tekniklerle yapılmaktadır.

Artık korkularınızı bir tarafa bırakın, yanan ve bozulan disklerizi, kabusa çeviren zamanlarını, biz veri olarak sizlere iade ediyoruz. Laboratuvar ortamında disklerinizi kurtarıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Veri Kurtarma Servisi

Veri Kurtarma        Veri kurtarma, bozulma veya silinme yüzünden erişilemeyen bilgisayar hard diskleri, harici sürücüler, optik cihazlar, teyp kartuşları (DLT, DAT, LTO), CD/DVD, USB flash bellekler, bellek kartları (SD, xD, CF) gibi elektronik kayıt ortamlarındaki verilerin çeşitli tekniklerle geri getirilmesi işlemine Veri Kurtarma denir. Veri kaybı genellikle yazılım hataları, işletim sistemi problemleri, bilgisayar virüsleri yüzünden yaşanılabildiği gibi, mekanik, elektriksel veya insani hatalar sebebiyle de gerçekleşebilir. Veri Kurtarma işleminde kendini ön plana çıkarmak için atıp tutan onca şirket var; ancak İSBİM kendini bu alanda kanıtlamış lider markalardan olup elektronik ortamda hiç bir verinin asla tamamen kaybolmayacağını biliyor. Kaybolan veri sizin için çok özel, çok önemli olabilir. Firmamız sizin değerlerinize saygı duyarak gizlilik içinde verilerinizin geri dönüşümünü sağlayabilmektedir. İSBİM'in tecrübeli ve güleryüzlü çalışanları 7 gün 24 saat hizmet için telefonun ve bilgisayarın başında sizleri bekliyor. 

       Önemli verilerinizin bulunduğu Hard Diskiniz de bir sorun oluştuğunda ve verilerinize ulaşamadığınız da bu durum çok can sıkıcı bir hal alabilir. İSBİM bu durumlarda profesyonel laboratuvar imkanları ile önemli verilerinizin size geri kazandırılması için gerekli hizmeti vermektedir.

      Problemli veya arızalı diski hala kullanmaya çalışmamalı ve üzerinde denemeler yapmamalısınız. Bir çok Bilişim uzmanı, Bilgisayar servisi ve tecrübesiz Veri kurtarma görünümlü servisler arızalı diskler üzerinde yanlış uygulamalar yaparak problemi geri dönüşü olmayan bir hale getirmektedirler. Bilgileriniz sizin için değerliyse lütfen cihazınızı uzman kişilere teslim ediniz.

     İSBİM çağrı merkezimizi arıyabilir konu hakkında uzman mühendisimizden yardım alabilir ve isterseniz ücretsiz danışmanlık ve Ücretsiz analiz hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki, harici diskinizdeki veya sunucunuzdaki verilerinize ulaşamıyorsanız, birçok problem sınıfında Teknik Nokta verilerinize tekrar ulaşmanız için size yardımcı olabilir.

Veri Kurtarma Laboratuvarları

      İSBİM Laboratuvarında Okuyucu kafa değişimleri, Motor problemleri ve plak değişimleri gibi uzmanlık ve tecrübe gerektiren çalışmalar konusunda uzman teknik takımımız ile titizlikle yapılabilmektedir.

      Laboratuvarımızda aynı zamanda konusunda uzman Elektronik Mühendislerimiz ile elektronik kart onarımları ve hasarlı kontrol kart problem çözümü sağlamaktayız. Laboratuvarımızda donanımsal imaj alma cihazları ve donanımsal firmware tabanlı onarım teknolojimiz ile profesyonel ve eksiksiz kurtarım çalışmaları yapabilmekteyiz.                                  

Genel Olarak Çözüm Sağladığımız Harddisk Sorunları ve Arızaları;

  • Okuyucu Kafa Arızaları
  • Motor Sıkışması Arızaları
  • Elektronik Kontrol Kartı Arızaları
  • Bad Sector Arızaları
  • Firmware Bozulma Arızaları ( ör. Bir çok Seagate 7200.11 disklerinde görülen problemler)
  • Hard Disk Tanınmama sorunu
  • Formatlanmış /Silinmiş Hardiskler