Karşılama Mesajı Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Karşılama Mesajı Servisi

Her marka ve model santrallerinizin karşılama mesajı tasarım ve modülleri uzman personellerimiz tarafından hızlıca yapılır, sizde profesyonel karşılamayı bizimle keşfedin.

Firmanızın tek vitrini olan santraliniz çok önemlidir, biz bu önemi biliyor sizi farklı gösterecek çözümler ve servisler sunuyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Santral Karşılama Mesajı

Santral Karşılama Mesajı    Şirket telefonunuz arandığında karşı tarafın yönlendirilmesine yarayan, bayan/bay sesi ile seslendirilen metinlerdir.

    Bu mesajların varlığı şirketinize profesyonel bir profil çizmekte olacaktır. Ayrıca müşterilerinizin beklentilerini karşılayacak ilgi ve alakayı onlara sunabilecektir. Türkçenin güzel kullanıldığı akıcı bir ses tonuyla karşılaşan müşterilerinizle iletişiminiz daha kolay olur.  İş anlayışınız ve profesyonel yaklaşımınız kendini belli eder.

    Firmamız telefonlarından hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına 7 gün 24 saat mesaidedir.
   
    İnternet üzerinde bir çok firma bu tür mesajları seslendirmekte ve size, bir jingle hazırlayabilmektedir. Kendi seçtiğiniz müziği telefon santraline monte etme işleminde İSBİM yanınızdadır.

    Sizin belirlemiş olduğunuz mesajlarınızı Santrale iletme sürecinde İSBİM'den faydalanmak için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

    Kalabalık çalışan ve yoğun telefon trafiği olan şirketlerin en büyük sorunlarından biri de, arayan kişiyle müşteri temsilcisini hızlı bir şekilde buluşturmaktır.

    Çoğu ofiste "Telefon numaranızı bırakın biz sizi aratalım" veya " Yetkili kişinin GSM numarası bu, oradan ulaşabilirsiniz." gibi çözümler üretilmeye çalışır. 

    Ancak bundan çok daha profesyonel ve akıllı bir çözüm zaten vardır. Müşterileriniz sizi aradığında bir ses kaydı ile yönlendirilmekte olduğundan ofisinizde en az düzeyde cevaplanmamış Santral Karşılama Mesajıçağrı kalıyor.

    İSBİM ile şirketinize bu sistemi kazandırabilirsiniz. Bu kurduğumuz sistem sayesinde bütün çağrılar cep telefonlarımıza yönlendirildiği için, ofis çalışma saatlerinde ve tatillerde de arayan kişilere ofisimizin nöbetçi eleman cep telefonundan cevap verebiliyor ve gerekli yönlendirilmeleri yapabiliyor. Telefon santrali karşılama anonsu , firmanızı arayanları operatörden önce karşılayıp hızlı şekilde ihtiyaç duydukları departmana bağlanmalarını sağlar. Böylelikle hem sizi arayanları hoş bir karşılama ile davet etmiş olursunuz hem de telefon trafiğini düzenlemiş olursunuz.