Bekletme Müziği Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Bekleme Müziği Servisi

Her marka ve model santrallerinizin bekleme müziği dizayn ve modülleri uzman personellerimiz tarafından hızlıca yapılır, sizde profesyonel iletişimi bizimle keşfedin.

Firmanızın tek vitrini olan santraliniz çok önemlidir, biz bu önemi biliyor sizi farklı gösterecek çözümler ve servisler sunuyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Bekleme Müziği

Bekleme Müziği     Bekleme müziği, arayan kişinin beklerken sıkılmasını önlemek amaçlı geliştirilmiş bir durum olup; müşteri hizmetleri sunan firmalarca sakinleştirici etkisi için kullanılmaktadır.

     Hattın yoğun olması nedeniyle karşı tarafın bekletildiği süreçte çalınmakta olup kişisel ev telefonlarınızda da edinebileceğiniz bir alternatifdir.

     Ayrıca müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi veren, reklam, tanıtım, kampanya veya bilgi veren mesajlarınızı dinleyebilmektedir.

     Siz dilediğiniz şarkıyı seçip bize bildirebilirsiniz. Telefon numaramızdan bize ulaşıp isteklerinizi belirtirseniz hızlı ve güvenli hizmetimizi sizlere sunabiliriz.

     Müşterilerinizi sıkmayacak, beklemeyi çekilir çile haline getirebilecek çözümleri İSBİM sizlere sunmaktadır.
 
     Firmanızda müşterinizi hatta bekletirken telefon kapatılmış havasında sessizlikle değilde, hoş bir müzik eşliğinde firmanızın yada ürünlerinizin tanıtımını içeren bekletme müziği ile ağırlayabilirsiniz. Bekletme müziği sayesinde şirketinizin profesyonel bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. 

     Bu seçeceğiniz müzik kesinlikle rahatsız edici olmamalıdır klasik müzik profesyonellerin tercihi olmaktadır. Seçiminizi yanlış yapmanız müşterilerinizin agresifleşmesine neden olmaktadır. Şirketinizde aksi sonuçlar üretebilmektedir.