Santral Servisi Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Santral Servisi

Her marka ve model santrallerinizin bakım onarım ve servisi firmamızın uzman personelleri tarafından hızlıca yapılır, sizde profesyonel iletişimi bizimle keşfedin.

Firmanızın tek vitrini olan santraliniz çok önemlidir, biz bu önemi biliyor sizi farklı gösterecek çözümler ve servisler sunuyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Santral Servisi

Santral ServisiİSBİM; işyerlerinin, ofislerin, kurumların, konut, otel ve fabrikaların, değişen ve gelişen haberleşme ihtiyaçlarına hızlı ve etkin servis hizmeti sunar.

Bu hizmetler; telefon santrali ve çevre birimlerinin, kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda re-konfigüre edilmesi, güncellenmesi, kapasite arttırımı, özellik eklenmesi, özelleştirilmesi, ariza durumunda yerinde teknik destek verilmesi, sistem taşınması, dahili veya harici hat eklenmesi, kullanıcı haklarının/ayarlarının değiştirilmesi gibi hizmetlerdir.

Bu servislerden yararlanabilmek istiyorsanız, yıllık sözleşme imzalayabilirsiniz. Ya da telefon numaramızdan bize ulaşıp arızanızı bildirebilirsiniz.

Hangi markadan ve modelden olursa olsun, telefon santralı ile ilgili teknik destek almak istendiğinde, azami 24 saat içerisinde yaşanılan problemin yada talebin niteliğine bağlı olarak yerinde veya uzaktan erişimle çözüm sağlanır.

Telefon Santrallari firmalar ve çok yerleşimli binalar içinde genel haberleşme maksatlı kullanılıyor. Sadece bağlantı yada son dönemlerde kablosuz iletişimlerle ücretsiz görüşmeler ve daha hızlı bağlantılar yapılabiliyor. İstemciler kendilerine verilen belirli bir numara ile çok kısa sürede gereksiz telefon trafiği olmadan ulaşılabiliyorlar.

Bir telefon santrali başlıca aşağıda belirtilen parçalardan meydana gelir:

  • Güç devresi
  • Ana kart
  • Abone kartı
  • Dış hat kartı
  • Besleme üniteleri
  • Soğutma Sistemleri
  • Kablolar

Yukarıda belirttiğimiz bir çok parçanın uzman elleriyle bakıma alınması gerekir, en küçük hatada kart yanması ve abone numaralarının resetlenmesi söz konusu olabilir, bu nedenle firmamızdan talep edeceğiniz servis sonrasında bu tür sorunlar yaşamazsınız.

Aşağıdaki santral servis hizmetilerimiz bulunmaktadır

Yer değişimi; Eski santralleriniz yerinden alınarak yeni yerine hiçbir zarar görmeden taşınmaktadır. Firmamızın çalışan personelleri bu alanda işinin uzmanı kişilerdir. Bu yüzden hiçbir sorun yaşanmadan santral yer değişimi montajı yapılmaktadır. Bazı firmalar taşıma ve sökme esnasında kablolara zarar vererek büyük maliyetlere sebep olmaktadırlar. Santral yer değişimi hizmetine ihtiyacınız var ise mutlaka işi bilen bir firma ile çalışmalısınız. Firmamız montaj işini bitirdikten sonra gerekli bakımları yaparak her hangi bir arıza var ise sizi bilgilendirerek onarımını da yapmaktadır. 

Santral Tamiri; İSBİM® olarak santral tamiri konusunda sizlere sınırsız hizmetler sunmaktayız. Santral tamiri, santral bakımı, santral kurulumu gibi konularda ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda bulunmaktan onur duymaktayız. Santral kurulumu konusunda oldukça geniş bir ağa ve müşteri kitlesine hitap eden firmamız sayesinde santralinizde yaşadığınız problemleri ve sorunları en kısa sürede en kalıcı ve sağlam şekilde yapılandırmaktadır. Büyük haberleşme ve iletişim ağlarını organize eden santraller her üründe olduğu gibi bazen sorunlar çıkartmaktadır. Genellikle küçük işyerleri ve evler, büyük işyerleri ve firmalar, kamu kuruluşları gibi çok büyük kitlelere hitap eden firmaların ihtiyacı olan santraller bozulma konusundada santral tamiri hizmeti veren firmalara ihtiyaç duymaktadır. Genellikle santral tamiri gerektiren hususlar robot operatör ve sesli mesaj kutusu, telefon operatörünü meşgul etmesi gibi konularda sorun çıkarabilmektedir. Santral tamiri oldukça dikkat ve özveri gerektiren bir iş olduğu için bu konuda seçeceğiniz firmanın güvenilirliğine dikkat etmelisiniz. İstanbul'da hizmet veren firmamız santral tamiri konusunda yeteri kadar kamu kurumları, firmalar gibi referanslara sahip olması güvenilirliğini ve seçilebilirliğini arttırmaktadır. Her türlü yarılmış, çürümüş santral kartlarının bakımının yapılması, bekletme müziklerinde işe yarayan EPROM’ların kopyalanması, santral tamiri için gerekli yedek parça stokları, santral akü ve şarjlarının yenilenmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Santral tamiri konusunda marka gözetmeksizin karel, netaş, teslis v.b bütün markalar için santral tamiri hizmeti vermekteyiz.