Güvenlik Kamerası Servis Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Güvenlik Kamera Servisi

Güvenlik kamera servisimizde onarımı ve bakımı yapılmaktadır. Güvenlik kamera servisimiz sizlerin sorularınıza cevap vermek için bekliyor.

Güvenlik kameraları ve görüntü kaydedici cihazlarınızın bakımı ve iyileştirmesi servis personelimiz tarafından itina ile yapılmaktadır, sizde firmamızın kalitesini tanıyın.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Güvenlik Kamera Servisi

Güvenlik Kamera Servisi      Geçtiğimiz senelerde lüks güvenlik önlemi alanına giren güvenlik kamera sistemleri günümüz itibariyle gerek suç olaylarının önüne geçilmesi ve takibi gerekse fiyat avantajları bakımından daha ulaşılabilir ve mecburi (belirli alanlarda) güvenlik seçeneği olmuştur. Hal böyle olunca güvenlik kameralarında kalite çeşitliliğini ve kamera fiyatlarını göz önünde bulunduran müşterilere İSBİM 7 gün 24 saat güleryüzlü ve güvenilir hizmet vermektedir. Sistem kurulumu, bilgilendirmesi, bakım ve onarımı şubelerimizde gerçekleştirilmekte olup tek bir telefonla yerinize gelme imkanımız vardır. Tescilli güvenilirliğimiz ve tecrübelerimize güveniyoruz, siz de bize güvenmelisiniz.

      Kamera sistemler, işyeri, apartman ve evler için güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Güvenlik kameraları ile DVR kamera kaydı ile geriye dönük uzun süreli kamera sistemi kayıdı yapabilirsiniz. Kamera sisteminin varlığı bile birçok işyeri, apartman, site için caydırıcı olabilmektedir. Kamera sistemlerinin iyi sonuç verebilmesi için samsung techwin kalitesinde kore üretimi cihazlar kullanılması amaca uygun olacaktır. Amaca uygun olarak düşük bütçeli kamera sistemleri, caydırıcı özellikleri, kayıt sistemleri ve ucuz olması nedeniyle tercih edilebilir. Bu noktada ekonomik ve ucuz kamera sistemi seçiminde doğru ürünü seçmek, kamera ve güvenlik sistemleri konusunda tecrübe gerektirmektedir.

       Kamera ve güvenlik sistemleri, samsung techwin yüksek çözünürlüklü sabit güvenlik kameraları, samsung techwin hareketli speed dome güvenlik kameraları, samsung techwin iç ortam güvenlik kameraları, samsung techwin gece görüşlü dış ortam güvenlik kameraları, samsung techwin gece görüşlü güvenlik kamerası, samsung techwin megapiksel ip güvenlik kameraları olarak ayrılmaktadır. Kamera sistemi seçimi yapılırken, doğru marka seçimi ve kurulum yapacak firmanın geçmiş kamera ve güvenlik sistemi tecrübesi önemli rol oynamaktadır.

  • Kameranızı seçin - CCD Güvenlik Kameraları, CCTV Kamera Sistemleri, Cmos Kamera Sistemleri, Dome Kameralar, IP Kameralar, Kablosuz Kamera Sistemleri, Sahte Kameralar, Speed Dome..
  • Biz temin edelim - Marka seçiminize göre Garanti Belgesi ve Kullanım Klavuzu içeriğiyle paketi yerinize getirip kuralım.
  • Kurulumunu yapalım - Kamera sistemini monte edip bir monitöre sağlam görüntü gelince kurulum aşaması sonlanmış olur. İsteğiniz dahilinde sistemin kullanımını ve kolaylıklarını anlatarak bilgilendirme yapalım.
         

  Bir başka seçenekte telefon numaramızdan bize ulaşın, yerinize gelerek güvenlik kamerası sisteminizin arızasını tespit edip müdahalede bulunalım. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir.