GPS Araç Takip Servis Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
GPS Araç Servisi

GPS araç takibi sistemi günümüz teknolojisindeki iyi ürünler arasındadır. Bunun bakımı ve onarımı çok az kişiler tarafından gerçekleştirilir. Firmamız bununda çözümünü buldu ve uzman ekibimizle sizlerle..

Hiç bir şey göüzünüzden kaçmasın, araçlarınızı GPS Araç Takip cihazı ile artık her daim kontrolünüze alın.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

GPS Araç Takip Servisi

GPS Araç Takip Servisi       Araç Takip Sistemi, filo işletme giderlerini azaltan ve personelin 7/24 denetlemesi ile hizmet/üretim kalitesini arttıran servisler bütünüdür. Araç sahiplerinin başkalarına emanet ettiği araçlarının uzaktan uzağa takip etmesini sağlayan bu sistem her zaman tercih edilmektedir. İş verenlerin personelini takip ettiği sistemdir. Önceleri şirketler araçlarını kilometreleri üzerinden, takip ediyorlardı. Kilometreye dayalı araç takip sistemi, hem tutarlı olmadığından hem de şirketlere sonuçta takip edilen aracın rotası, hızı gibi detayları vermediğinden ötürü verimli değildi. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte gelen araç takip sistemleri, bugün şirketlere filolarından bulunan araçlarla ilgili anlık olarak yakıt tüketimi, hız, motor gücü vb. birçok bilgiyi sunmaktadır.

Önce Gps Nedir Onu Bir Öğrenelim;

GPRS 

Teknoline 'nin tasarlayıp geliştirdiği bu etkin ve düşük maliyetli çözüm araç takibi konusunda yeni bir sayfa açmaktadır. Sürekli gelişen GPRS teknolojisi ile yılların deneyimini birleştiren Teknoline, mobil varlıkların yönetimini minimum maliyet / maksimum verim ekseninde sizlere sunmaktadır.

 

GSM kapsama alanında GPRS destekli tüm GSM operatörleri kullanarak internet takip sistemidir. 

GPRS bazlı araç takibiyle maliyetler çok önemli ölçüde düşmekte, canlı saniyede 1 veri göndermeye imkan tanımaktadır. 

Araçlarınızı 24 saat boyunca çok ucuza takip edebilirsiniz. Sistemimiz tüm GSM operatörlerini desteklemektedir.

 

Teknoline 'nin tasarlayıp geliştirdiği temel ihtiyaçlara cevap verebilen düşük maliyetli SVTS-GPRS sayesinde araçların yerlerini 2-3 metre hassaslıkla, hızlarını ve kaç kilometre yol yaptıklarını görebilirsiniz. Teknoline deneyimlerinden yola çıkarak GPS ve GSM/GPRS teknolojilerini entegre kullandığı bu çözümle mobil varlıklarınızın yönetimini minimum maliyet / maksimum verimle sizlere sunmaktadır. 

 

SVTS GPRS ürünlerine standart olarak kontak sensör bağlantısı yapılmakta ve internet üzerinden iSVTS ile standart olarak aşağıdaki özelliklerden yararlanılmaktadır;

 

Araç Takip Kullanıcı bir ya da daha fazla aracın; araç resimleri, plakaları ve araç isimleri vasıtalarıyla, son hız ve konum bilgilerini sayısal, Google ve navigasyonel haritalar üzerinden genel ve sokak seviyesinde takip edebilir. Aracın son durum ve son gelen uyarılarını takip edebilir.

 

Renklendirilmiş Araç Listesi Kullanıcı bir ya da daha fazla aracın son hız ve konum bilgilerini, durumunu, kontakt bilgilerine ulaşabilir. Plakalarına tıklayarak hızlı takip penceresini açabilir.

 

Araç Sorgulama Kullanıcı bir ya da daha fazla aracın son hız ve konum bilgisini almak için hem GPRS üzerinden, hem de data hattı veya SMS ile sorgulama yapabilir. 

 

Canlı Takip GPRS üzerinden birden fazla aracınızın konumunu, hareketini gerçek zamanlı olarak Internet’e bağlı herhangi bir bilgisayardan haritalar üzerinde sokak seviyesinde, haritaların otomatik olarak yüklenmesini sağlayarak canlı takip edebilirsiniz. 

 

Vehicle Player (Araç Oynatıcısı) 'nı kullanarak sayısal haritalar ve google haritaları üzerinde aracınızın ismi ve plaka bilgilerini seçip, belirlediğiniz tarihler arasında geçmiş pozisyonlarını getirip, araç hareketlerini tekrar oynatıp izleyebilirsiniz.

 

Kontrol Noktası İşaretleme Kullanıcı şirket merkezi, ofisleri, müşteri noktaları, ve diğer önemli noktaları GPS konum bilgisi eşliğinde dijital haritalarda işaretleyebilir.

 

Diktörtgen Bölge Tanımlama Kullanıcı dikdörtgen şeklinde bölge tanımı yaparak, şirket merkezi bölgesini, ofislerinin bölgesini, müşteri noktaları bölgesini, ve diğer önemli bölgeleri GPS konum bilgisi eşliğinde dijital haritalarda işaretleyebilir.

 

Poligon Bölge Tanımlama Kullanıcı poligon şeklinde bölge tanımı yaparak, şirket merkezi bölgesini, ofislerinin bölgesini, müşteri noktaları bölgesini, ve diğer önemli bölgeleri GPS konum bilgisi eşliğinde dijital haritalarda işaretleyebilir. 

 

Güzergah, Rota yerleştirme Kullanıcı dijital harita arka planına belirli bir araç için izlenen güzergahı, rotayı belirleyip yerleştirebilir.

 

Çeşitli Detaylı Raporlar Internet ortamında araçlar hakkında geçmiş ve güncel bilgi ve istatistikleri Excel veya HTML formatında size özel raporlayabilir.

 

Akıllı Olay Bazlı Raporlama Kullanıcının tanımlayabileceği olaylar otomatik uyarı mesajlarıyla raporlanır. Örnek olaylar:

 

•Araçlar şu anda tam olarak nerede?

•Bir araç bir kontrol noktasını geçince

•Bir araç bir bölgeye girdiğinde veya çıktığında

•Bir araç tanımlanan bir güzergahı terk ettiğinde

•Bir araç belirlenen hız limitini aştığında

•Bir araç sizin belirleyebileceğiniz daha başka koşulları sağlarsa

•Bir aracın alarm tuşuna basıldığında (her iki ürün için opsiyonel)

•Araçların işe başlama/işi bırakma saatleri nedir?

•Araçların günlük/haftalık/aylık kaç kilometre mesafe kaydettiği

•Araçların nerede ne kadar süre durakladılar?

 

Kara Kutu Özelliği (Kayıtlı Veri) cihaz belirlediğiniz periyotlarda aldığı pozisyon bilgilerini lokal olarak belleğine kaydeder ve daha sonra GSM / GPRS data hattı üzerinden bu bilgilerin uzaktan okunmasına olanak sağlar. 


       Her ne kadar bir şoför ofis dışı çalışıyor olsa da onun da uyması gereken mesai saatleri mevcuttur ve bu araç takip sistemi ile izlenebilmektedir. Genelde şoförler gözden uzak oldukları düşüncesiyle bu saatlere uymamakta veya mesai saatlerini kendileri şekillendirmektedirler. Burada araç takip sistemi aracın önceden belirlenmiş mesai saatleri dâhilinde çalıştığının takip edilmesi, durma, çalışma, rotada sapma vb. sürücü kaynaklı ortaya çıkabilecek problemleri önlemiş olur.
 
     Bugün hemen hemen her profesyonel şirket bu sistemi kullanmaktadır. İster Internet üzerinden isterseniz uydu ile iletişime geçen cihazınızla yüzlerce aracı kontrol edebilmenize imkan sağlanmaktadır. İSBİM firması bu sistemin kurulumunu, bakımını, onarımını ve yükseltme işlemlerini yapabilecek tecrübeli elemanlara sahiptir. İstanbul'un hemen hemen her bölgesine servise gelme imkanımız olmakla beraber; kaliteli ve güvenilir hizmetimizle İstanbul'un markasıyız.