Elektronik Servis Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Elektronik Servisi

İç ve dış bütün elektronik eşyalarınızın onarımı ve bakımı uzman ekibimizle birlikte bakımı ve onarımı gerçekleştirilir. Sizlerin tek yapması gerek destek hat numarasını tuşlamak..

Her çeşit elekronik cihazınız uzman personelimiz tarafından firmamızda bakım ve onarımı yapılmak suretiyle sizlere teslim edilir.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Elektronik Servis

Elektronik Servis         İstanbul'un Bilgisayar ve Elektronik markası İSBİM evinize işyerinize, onarım için gelebilecek elemanlarıyla hemen hemen İstanbul'un her ilçesine çabuk servis sağlayabilmektedir. Her türlü tamir- tadilat, bakım-onarım, tesisat kurulum, elektrik malzemeleri temini, elektrik dekarasyon işleriniz usta, deneyimli ekibimizle kısa sürede büyük fiyat avantajıyla hallederiz. Bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

         Elektronik, Elektrik akımını geçiren, iletken, yarı iletken, üstün iletken, direnç, kondansatör, indüktans, vakum tüpleri ve nano ölçekli yapılarla imal edilen elemanların ve bu elemanların montajıyla meydana gelen cihazların geliştirilmesiyle ilgilenen Mühendislik dalıdır.

         Güç elektroniği konusunda da faaliyet gösteren İSBİM firmamız; Statik Voltaj Regülatörleri, Statik Enerji Tasarruf Üniteleri, On-Line Kesintisiz Güç Kaynakları, Akü Şarj Redresörleri Servo Elektronik Voltaj Regülatörleri ve Transformatörler üretmektedir. Geniş üretim ve AR-GE olanaklarına sahip olan şirketimiz; ürünlerini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

Elektronik teknik servis hizmeti tecrübe ve bilgi isteyen bir daldır. Her teknik servis uzmandır düşüncesi malesef yanlıştır. Teknik Servis seçiminde referanslarını iyi dorgulayıp emin olmalısınız. Elektronik cihazlarınızı kaliteli ve uzman teknik servislere emanet etmelisiniz.

İsbim teknik servis hizmetini uzun yıllara dayanan tecrübesi ve bilgi birikimiyle sizlere sunmaya devam ediyor.

 İsbim teknik servis hizmeti veya detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Akış şeklimiz;

 
  Planlama - Yerinde Keşif - Projelendirme - Malzeme Temini - Proje Uygulaması - Devreye Alma - Geçici Kabul - Kesin Kabul.
    
       Bilişim çağında evinizde, işyerinizde teknolojiyle gelişmeye devam eden her türlü ürünün onarımını İSBİM gerçekleştirmektedir. Güleryüzlü, kesin ve çabuk hizmetin adresiyiz.

  Sunduğumuz Teknik Servis Hizmetleri

-Güvenlik kamerası

-Lcd Tv

-Led Tv

-Plazma Tv

-Televizyon

-Alarm güvenlik sistemleri

-Notebook

-Masa üstü bilgisayar

-Telefon santralları

-Merkezi uydu çanak sistemleri