Avrupa Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Tarabya Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Tarabya' da, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Tarabya ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Tarabya Bilgisayar Servisi

Tarabya Bilgisayar Servisi     İSBİM Firması Olarak Müşterilerimize verdiğimiz güven sayesinde en iyi firmalar arasında yer almaktayız. Müşteri memnuniyeti prensiplerimizin başında gelmektedir. firmamız öncelikle yerinde hizmet vermektedir. Gerekli durumlarda bilgisayarınızı servisimize alarak arıza tespiti yapıyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Onayınız olursa tamir işlemini gerçekleştirerek en kısa zamanda garantili olarak teslim ediyoruz. Bakım anlaşması hizmetimiz de ise periyodik bakımlar yaparak hem verilerinizi yedekliyor, hem de bilgisayarlarınızın arızasına önceden müdahele ederek iş ve zaman kaybına uğramanızı engelliyoruz. İSBİM firması yılların tecrübesi ve deneyimine sahip uzman bir kadro ile garantili hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin bize olan güvenini asla boşa çıkarmıyor, buradan memnun ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Bilgisayarınız sizin için önemli ise onu emin ellere teslim etmelisiniz.Bizi tercih etmekle ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz. Sadece bir telefonla bize ulaşarak sizde bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tarabya Bilgisayar Servisimiz

İSBİM ekibi Tarabya bölgesinde sizlere iyi, güvenli, kaliteli ve hızlı hizmet veriyoruz. Başlıca hizmetlerimiz;

  • Anakart, ekran kartı, ram, rom, güç kaynağı gibi Bilgisayar iç donanımların tamirleri gerçekleştirilir.
  • Laptop, masaüstü, notebook, netbook, ADSL, barkod, markaların teknik servisleri gerçekleştirilir.

Tarabya Bilgisayar ServisiElektronik Hizmetlerimizden Birkaçı;

  • Güvenlik
  • Alarm
  • Aydınlatma
  • Ses
  • Uydu
  • GPS ve Kontrol Sistemlerin Elektronik Hizmetlerimiz.

          Profesyonel bir şekilde verilir.  Tarabya halkına sunduğumuz elektronik hizmetler ile taktir almaya devam etmekteyiz.

Tarabya Yazılım Hizmetlerimiz;

  • Web tasarım, e-ticaret, ön muhasebe, fatura yazdırma, (SEO) arama motoru optimizasyonu ve veri kurtarma hizmetleri teknik ekibimiz tarafından verilmektedir. İSBİM olarak sunduğumuz hizmetlerle sınırsız bir şekilde yola devam etmekteyiz.

Tarabya Donanımsal Malzemelerimiz;

  • Güvenlik kamerası ve DVR, Alarm ve PIR dedektörleri, GPS cihazları araç takip, TV merkeziuydu sistemleri, yazıcı parçaları, bitmeyen kartuş ve antivirüs yazılımları gibi birçok donanımsal malzemelerinize teknik destek olabiliriz.