Avrupa Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Silivri Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Silivri'de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Silivri ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Silivri Bilgisayar Servisi

Silivri Teknik Servis        Yüzölçümü olarak İstanbul'un en büyük ikinci ilçesi olan Silivri, Çatalca'yla birlikte İstanbul'un en batısında yer alan iki ilçeden biridir. İlçe merkezi deniz kıyısında yer alır. Bununla birlikte çok sayıda köy yerleşimi de vardır. Batısında Tekirdağ ili; güneyinde Marmara Denizi; kuzeyinde ve batısında Çatalca; güneydoğusunda Büyükçekmece yer alır. Silivri Şubemizde en güvenilir, en kaliteli, en hızlı, en güncel çözümler üretilir ve müşterimize güleryüzle sunulur. İhtiyaç duyduğunuzda tek telefonla personellerimiz ayağınıza gelerek güvenilir hizmetimizden yararlanabilmenizi sağlar. Masaüstü bilgisayarlar, Laptoplar, PDAlar, tablet bilgisayarlar, akıllı cihazlar, araç takip cihazları, güvenlik kamerası sistemleri gibi bilgisayarlı sistemlerde her türlü yardımı sunuyoruz. ADSL Başvurusu ve modem kurulumu, Monitör tamiri, Yazıcı tamiri ve bakımı, Toner – kartuş satış ve dolumu, Virüs kaynaklı sorunlar ve virüs temizleme, Kaybolan ya da silinen verilerinizi kurtarma, Yeni bir donanım yada cihazın PC’ye tanıtımı ve buna benzer nice yazılımsal ve donanımsal hizmetlerimiz mevcut olup semtinizdeki şubemizde müşterilerimize sunulmaktadır.

Silivri Bilgisayar Servisi 

      Uzman personeller çalıştığı ekipmanları ile birlikte siz müşterilerimize mükemmel hizmet sunmaktadır. Arıza gösteren her türlü elektronik cihazın onarımı, bakımı, yükseltmesi yapılır. Kurumunuza ait ya da kişisel bilgisayarlarınıza teknik servis ve yedek parça temini yapılmaktadır. Aşağıda liste halinde Silivri Bilgisayar Servisimizde  vermekte olduğumuz hizmetler bulunmaktadır.

Bilgisayar Teknik Servis (Onarım,tamir, işletim sistemleri ve yazılım desteği)

 • Notebook Teknik Servis (Onarım,tamir, işletim sistemleri ve yazılım desteği)
 • Tablet Pc Teknik Servis (Onarım, tamir, işletim sistemleri ve yazılım desteği)
 • Uzak Masaüstü Destek (Sorunlarınıza uzak masaüstü yazılımlarımızla anında çözüm üretiyoruz)
 • Donanım Çözümleri (Donanım birimleri onarım, yenileme ve upgrade)
 • Web Tasarım (Grafik tasarım ve kodlama, dinamik sayfalar, benzersiz içerik)
 • Grafik Tasarım (Size özel profesyonel grafik çalışmaları)
 • Seo Arama Motoru Optimizasyonu (Profesyonel arama motoru optimizasyonu)
 • Network kurulumu (Kurumsal network çözümleri)
 • Güvenlik Sistemleri (Güvenlik sistemleri kurulumu ve desteği)
 • Yazılım Çözümleri (İhtiyaçlarınıza göre kodlanmış size özel yazılımlar)
 • Veri kurtarma (Bilgisayar ortamında deformasyona uğrayan verilerin kurtarılması)

    Kurumunuz ile Bakım Anlaşması imzalamamız halinde, belirtilen süre içerisinde kurum bilgisayar, yazıcı, network, santral ve sunucularınıza; bakım onarım işlemleri uygulanmaktadır.