Avrupa Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Seyrantepe Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Seyrantepe'de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Seyrantepe ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Seyrantepe Bilgisayar Servisi

Seyrantepe Bilgisayar ServisiİSBİM Firmamız Seyrantepe semtine açtığı şubesiyle çalışma azmiyle takdirleri toplamaya devam etmekte bilgisayar tamiri çok geniş kapsamlı bir iştir. Sıradan bir tamircinin size veremeyeceği yazılımsal ve donanımsal tüm arızaları gidermekteyiz. Anakart, ses kartı, şifre kırılması, virüs temizleme, hard disk, işlemci arızaları, optik sürücü, cd-rom, dvd-rom, klavye sorunları hizmetlerimizden sadece birkaçıdır. Bilgisayar tamiri ile birlikte parça değişimi ve satışını da yapmaktayız. Bakım anlaşması, veri kurtarma hizmetimizde şirketler ve kamuların en çok tercih ettiği hizmetlerimdendir. Bu konuda İSBİM Bilgisayar Servisi Firmamıza sonsuz bir güven duymaktadırlar. Müşterilerimize verdiğimiz güven sayesinde en iyi firmalar arasında yer almaktayız. Müşteri memnuniyeti prensiplerimizin başında gelmektedir. Bilgisayar tamir firmamız öncelikle yerinde hizmet vermektedir. Gerekli durumlarda bilgisayarınızı servisimize alarak arıza tespiti yapıyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Onayınız olursa tamir işlemini gerçekleştirerek en kısa zamanda garantili olarak teslim ediyoruz. Bakım anlaşması hizmetimiz de ise periyodik bakımlar yaparak hem verilerinizi yedekliyor, hem de bilgisayarlarınızın arızasına önceden müdahele ederek iş ve zaman kaybına uğramanızı engelliyoruz. İSBİM Bilgisayar firmamız yılların tecrübesi ve deneyimine sahip uzman bir kadro ile garantili hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin bize olan güvenini asla boşa çıkarmıyor, buradan memnun ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Bilgisayarınız sizin için önemli ise onu emin ellere teslim etmelisiniz. İSBİM Bilgisayar Servis tercih etmekle ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz. Sadece bir telefonla bize ulaşarak sizde bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Seyrantepe bulunduğu yer bakımından Kâğıthane ilçesine bağlıdır. İstanbul'un merkezi bölgelerine yakın daha çok sanayi işletmeleri ile kurulu bir bölgedir. Geniş hizmet ağımız bu bölge sakinlerinin de bilgisayarlarını kapsamaktadır. Seyrantepedeki evinize, ofisinize gönderebileceğimiz uzman çalışanlarımız sizin memnuniyetiniz için bilgisayarlarınızın verimliliğini artırmaktadır. İSBİM Seyrantepe Bilgisayar Teknik Servisi, ofis çalışanlarımız telefonu başında şikayet telefonlarınızı bekleyip bizi aradığınızda hoşgörüsü ve sabrıyla sizi bekletmeden karşılamaktadır. Şikayetlerinizi dinlerken bize bildirmek istediğiniz sorunu siz anlatırken anlıyor ve bildirimi yaparken size yardımcı oluyor.
      Masaüstü bilgisayarlarınızın, araç takip cihazlarınızı güvenlik kameranızın yönlendiği bilgisayarınızı onarır pozitif hizmeti sizlere sağlarız.

Seyrantepe Bilgisayar Servisimiz

Başlıca verdiğimiz hizmetler;

  • Anakart, ekran kartı, ram, rom, güç kaynağı gibi Bilgisayar iç donanımların tamirleri gerçekleştirilir. 
  • Laptop, masaüstü, notebook, netbook, ADSL, barkod, markaların teknik servisleri gerçekleştirilir. İSBİM bilgisayar servisi olarak sizlere sunduğumuz kaliteli ve güvenli teknik servis sağlamaktayız.

Seyrantepe Elektronik Hizmetlerimiz;

  • Güvenlik, alarm, aydınlatma, ses, uydu GPS ve kontrol sistemlerin elektronik hizmetleri profesyonel bir şekilde verilir.
  • Teknik servisimiz sizlere 7/24 Seyrantepe'ye profesyonel çalışanları ile sizlere hizmet vermektedir.

Seyrantepe Yazılım Hizmetlerimiz;

  • Web tasarım, e-ticaret, ön muhasebe, fatura yazdırma, (SEO) arama motoru optimizasyonu ve veri kurtarma hizmetleri teknik ekibimiz tarafından verilmektedir. Alanında uzman ekiplerimizle değerli Seyrantepe sankinlarine hizmet vermekteyiz.

Donanımsal Malzemelerimiz hakkında;Seyrantepe Bilgisayar Servisi

  • Güvenlik kamerası ve DVR, Alarm ve PIR dedektörleri, GPS cihazları araç takip, TV merkeziuydu sistemleri, yazıcı parçaları, bitmeyen kartuş ve antivirüs yazılımları gibi birçok donanımsal malzemelerinize teknik destek olabiliriz.