Avrupa Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Mecidiyeköy Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Mecidiyeköy'de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Mecidiyeköy ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Mecidiyeköy Bilgisayar Servisi

Mecidiyeköy Teknik Servis        Mecidiyeköy, İstanbul ilinin Şişli ilçesinde yer alan bir semttir. Şişli'nin en büyük semtidir. Levent ve Maslak ile birlikte Kağıthane-Şişli-Beşiktaş üçgenindeki en büyük merkezdir. Mecidiyeköy de Maslak ve Levent gibi bir iş ve finans merkezidir. Mecidiyeköy, bu semtlere, meşhur Viyadük'üyle ve de meşhur "Büyükdere Caddesi" ile bağlanır. İSBİM firması bu semtteki ev ve işyerlerine bilgisayar teknik servis hizmetini ulaştırabilmek için bir şubeyi de Mecidiyeköy'de açmıştır. Sizlere en hızlı, en kaliteli, en güvenilir ve kesin çözümleri sunabilmek için bünyesinde alanında uzman çalışanları barındırmaktadır. Tek bir telefonla evinize işyerinize hizmeti getiriyoruz. Masaüstü bilgisayarlar, Laptoplar, PDAlar, tablet bilgisayarlar, akıllı cihazlar, araç takip cihazları, güvenlik kamerası sistemleri gibi bilgisayarın söz konusu olduğu her alanda gerekli bilgiye sahip olup bu konularda sizlere yardımcı olabiliriz. Ayrıca şubelerimizde verdiğimiz hizmetlerin bazıları da şunlardır;

   - Bilgisayar tamiri, işletim sistemi çökmesi, İşletim sisteminin bozulması, Bilgisayarınızın arızalanması, Network’ü görememek, Ağ kablosu sorunları, Bilgisayar kilitlenmesi, Bilgisayarın donması, İnternete bağlanamamak, Bilgisayarınızda yada laptop’ınızda internet sorunu, Klavye yada mouse (farenizin) bozulması çalışmaması, Trojan temizleme, Spam mail engelleme, Mail ayarları, Outlook mail ayarları, Outlook Exspress mail ayarları, Microsoft Outlook mail sorunu, Pst dosya bozulması, Pst dosya onarımı, Outlook Express mail sorunu, Dbx dosya bozulması, Dbx dosya onarımı, Harddiskinizin arızalanması, Sabit disk okuma hatası, Yazıcı arızası, Yazı yazdıramamak, Virüs bulaşması, virüs taraması, virüs programı, Bilgisayar (Masaüstü) bakım ve onarımı, Bilgisayar (Laptop) bakım ve onarımı, Bilgisayar yedek parça satışı, Web Tasarım, Hosting ve Domain Tescil, Ağ kurulumu, Ağ sorunlarını giderme, ADSL Başvurusu ve modem kurulumu, Monitör tamiri, Yazıcı tamiri ve bakımı, Toner – kartuş satış ve dolumu, Virüs kaynaklı sorunlar ve virüs temizleme, Kaybolan ya da silinen verilerinizi kurtarma, Yeni bir donanım yada cihazın PC’ye tanıtımı, Her türlü donanım sorunlarınızı giderme, Kapasite arttırımı ve sistem montajı, İşletim sistemi kurulumu Win.Vista,Xp,98,Me,2003, Yazılım sorunları için gereken hizmetler, Komple sistem test / kontrol, Her tür kart test / kontrol, Bilgi yedek alma işlemleri (cd,dvd veya hardisk), Disk test / kontrol veya format.

      Güler yüzlü hizmet için Teknik Servisimizden yararlanmalısınız.

      Uzun zamandır Mecidiyeköy ilçesine teknik servis hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile Mecidiyeköy'de elektronik her tür cihazın onarımını, bakımını ve yazılım güncelleme, kurulum işlerini halletmekteyiz. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizlere telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Her türlü teknik ve bilgisel donanıma sahip çalışanlarımız, güleryüzlü ve profesyonle hizmeti Mecidiyeköy insanlarına da sunmaktadır.

Mecidiyeköy Bilgisayar Servisi     Bilgisayar servisi hizmeti isteyen müşterilerimize ilk aşamada çağrı merkezimiz de yardımcı olmaya çalışmaktayız ve problemin çıkış noktasını belirleyerek telefon görüşmesi ile giderilebilinip giderilmeyeceğini tespit ediyoruz.
 
     Yerinde servis gerektiren problemlerde servis formunuzu oluşturup en geç iki saat içerisinde yerinde servis hizmetine başlıyoruz. Alanında Profesyonel Bilgisayar teknisyenlerimiz yerinde çözülebilecek bir problemle karşılaşırsa orada siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedirler.
 
     Aksi durumlarda bilgisayarınız evinizden veya ofisinizden işyeri vb. yerlerden alınıp sorunu giderildikten sonra istediğiniz bölgeye teslim ediyoruz. Dilerseniz firmamızı ziyaret ederek siz değerli müşterilerimiz çayınızı yudumlarken alanında profesyonel ekibimiz bilgisayanızın problemini gidermek için çalışmalara başlayabilirler. Uzman teknik ekibimiz ve istanbul geneli yaygın servis ağımızla siz değerli müşterilerimize en hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş bulunmaktayız.