Avrupa Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Kağıthane Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Kağıthane' de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Kağıthane ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Kağıthane Bilgisayar Servisi

Kağıthane Teknik Servis    1987 yılında Şişli'den ayrılarak ayrı ilçe yapılan Kâğıthane O-1 ve O-2 yolları arasında kuruludur. Engebeli bir arazi üstüne yayılan ilçe son yıllarda iç göçle büyük nüfus artışı yaşamıştır. Batısında Eyüp; güneyinde Beyoğlu ve Şişli; kuzeyinde Şişli (Ayazağa); doğusunda Şişli ve Beşiktaş ilçeleriyle komşudur. İSBİM Bilgisayar Teknik Servis hizmetini Kağıthane sakinlerine ve şirketlerine de sunabilmek için Kağıthane Şubesini de açmıştır. Sizlere ihtiyaç anında hemen ulaşabilmek ve yerinizde müdahaleyi yapabilmek için tek bir telefon yeterli. Güleryüzlü, işinin ustası ve hızlı elemanlarımız evinize ve işyerinize gelip hizmeti sunabilir.

     En kaliteli, en güvenilir, en çabuk ve kesin çözümlerin üretildiği adres İSBİM Bilgisayar Teknik Servisi'dir. İSBİM'in hizmet ağı tüm İstanbul'u sarmıştır. Masaüstü bigisayar, Laptop, Tablet, PDA, akıllı cihazlar, araç takip sistemleri, güvenlik kamerası sistemleri gibi bilgisayarın bulunduğu her türlü sistemde ve o sistemde çalışacak olan uygulamalardan bilgi sahibi olup1, sizlere yazılımsal ve donanımsal tüm teknik servis hizmetlerini sunabiliriz. Marka, işletim sistemi, garantinini aşım süresi farkı gözetmeksizin her tür bilgisayarınızda bilgi ve tecrübe sahibi çalışan ailemizin tek hedefi sizleri memnun edebilmektir.

     Kağıthane Servisimizde vermekte olduğumuz Yerinde Servis hizmetimiz ile sınırsız telefon desteği, sınırsız yerinde servis imkanı, arızalanan ürününüz için muadil konsinye cihaz temini, sisteminizin ömrünü uzatan periyodik bakımlar ve 7/24 destek opsiyonu ile işletmenize bilişim gücü sağlar.

Kağıthane Bilgisayar Servisi     Her marka server ihtiyacınız için bizi arayabilir, mevcut serverlarınız için profesyonel destek alabilirsiniz.

Kağıthane Teknik Servis 

» Bilgisayarların satışı, tamiri ve bakımı
» Ticari program satışı ve servisi
» Anlaşma dahilinde periyodik bakım ve teknik servis hizmetleri,                        
 
Kağıthane Servisi Network Hizmetleri

» Kablolu, kablosuz network çözümleri
» Server sistemler
» Kameralı güvenlik sistemleri kurulumu
 
Kağıthane Servisi İnternet Hizmetleri

» Hosting ve domain işlemleri
» Web tasarım ve web programlama
» Arama motoru optimizasyonu
» E-ticaret yazılımları