Avrupa Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
İstinye Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'İstinye' de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize İstinye ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

İstinye Bilgisayar Servisi

İstinye Bilgisayar Servisi         İstinye sakinlerine en kaliteli, en hesaplı, en verimli, en çabuk, en güvenilir hizmeti verebilmek adına İSBİM Teknik Servisi olarak alanında uzman çalışanlarımızı İstinye'de görevlendirdik. Çalışanlarımızın memnuniyeti siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Masaüstü ev-şirket bilgisayarlarınız, güvenlik kamerası ağı bilgisayarlarınız ve bilgisayarın bulunduğu her türlü sistemde bilgi sahibi olup; bilgimizi düşük verimli veya tamamen verimsiz durumdaki bilgisayarlarınızda işe yarar hale getirmek bizim öncelikli gayemizdir.

        Markası, modeli, sorunu, servis günü, servis saati ne olursa olsun servis arkadaşlarımıza telefonda arıza hakkında ve bilgisayarın arıza yapmadan önceki süreci ile ilgili detaylı bilgi verebilir ve alabilirsiniz. Bu noktada sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir.

        İstanbul Bilgi Teknolojileri ve İletişim Merkezi olarak İstanbul'un bütün ilçelerine anlık olarak servis hizmeti vermekteyiz.

İstinye Bilgisayar Servisimiz

         Uzman personelimiz İstinye'deki halkımıza teknik ekipmanları ile siz müşterimize mükemmel ve sorunsuz teknik servis hizmeti vermektedir.

Başlıca hizmetlerimiz;

         Anakart, ekran kartı, ram, rom, güç kaynağı gibi Bilgisayar iç donanımların tamirleri gerçekleştirilir. Laptop, masaüstü, notebook, netbook, ADSL, barkod, markaların teknik servisleri gerçekleştirilir. Bilgisayar servisi olarak sizlere verdiğimiz iş kalitesini ve güler yüzlü personelleriyle İSBİM olarak İstinye sakinlerinin hizmetindeyiz.

İstinye Yazılım Hizmetlerimiz;

         Web tasarım, e-ticaret, ön muhasebe, fatura yazdırma, (SEO) arama motoru optimizasyonu ve veri kurtarma hizmetleri uzman personellerimizle İstinye halkını hizmet vermekteyiz.

Bilgisayar Servisiİstinye Donanımsal Malzemelerimiz;

  • Güvenlik kamerası
  • DVR
  • Alarm
  • PIR dedektörleri
  • GPS cihazları araç takip
  • TV merkeziuydu sistemleri
  • Yazıcı parçaları
  • Bitmeyen kartuş
  • Antivirüs yazılımları gibi birçok donanımsal malzemelerinize teknik destek olabiliriz.