Avrupa Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Gaziosmanpaşa Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Gaziosmanpaşa' da, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Gaziosmanpaşa ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Gaziosmanpaşa Bilgisayar Servisi

Gaziosmanpaşa Teknik Servis       Gaziosmanpaşa ilçesi 1963 yılında Eyüp ve Çatalca ilçelerinden alınan bölgelerin birleştirilmesiyle oluşturuldu. 2008 yılına değin İstanbul'un nüfus bakımından en büyük ilçesi olan Gaziosmanpaşa bu tarihte bölündü ve iki yeni ilçe ortaya çıktı. Böylece en küçük ilçelerden biri olan Gaziosmanpaşa'nın komşuları doğuda Eyüp; kuzeyde Sultangazi; batıda Esenler ve Bayrampaşa; güneyde Zeytinburnu'dur. İSBİM Bilgisayar Teknik Servisi Gaziosmanpaşa sakinlerine ve şirketlerine teknik servis hizmetini sunabilmek için Gaziosmanpaşa Şubesini açmıştır. Güleryüzlü, kaliteli, hızlı, kesin çözümlerini müşterilerinin memnuniyetine sunar. Masaüstü, Laptop, Tablet, PDA, akıllı cihazlar, araç takip sistemleri, güvenlik kamerası sistemleri ve benzeri birçok bilgisayarlı sistemlerde bilgi ve tecrübe sahibi olup sizlere; bu sistemlerde çalışabilecek uygulamalar hakkında da hizmet sunabilmekteyiz.

     Servis hizmet kapsamımız format atma, virüs temizleme, oem parça satışı, bilgisayar ve notebook satışı, notebook tamiri, yazılım satışı, adsl modem kurulum, server ve ağ yapılandırması, Windows sistem hata yapılandırmaları, silinmiş veri kurtarma, bozuk harddiskten bilgi kurtarma ve diğer tüm bilgisayar sorunlarınızı çözümleri yer almaktadır.

     Gaziosmanpaşa Bilgisayar Servisimizde vermekte olduğumuz hizmetleri genellemek gerekirse;

 • Masaüstü Bilgisayar Tamiri
 • Notebook Tamiri
 • Tablet Bilgisayar Tamiri
 • Teknik Destek Paketleri
 • Yedekleme Sistemleri
 • Server Sistemleri
 • Ağ (Network) Kurulumları
 • Uzaktan Destek,
 • Yazıcı Bakım Onarım,
 • Bitmeyen Kartuş Sistemi,
 • Donanımsal Sarf Malzemelerinin Satışı

 Gaziosmanpaşa Bilgisayar Servisi

      Bir firmanız ve 4 den fazla bilgisayarınız var. Network, Server ve Bilgisayarlarınızla ilgili sorunlarınız var ancak kesin çözüm üretemiyorsunuz yada her seferinde bilgisayarcınızı çağırdığınızda servis ücreti ödüyorsunuz.

      Bilgisayar bakım anlaşması ile bu soruna son veriyoruz. Gelip sisteminizi inceliyoruz ve bunun sonucunda bir bedel belirliyoruz. Böylelikle de sınırsız teknik servis talebinde bulunma hakkına sahip oluyorsunuz.

      Bilgisayar sorunlarınızı en ekonomik şekilde çözmek için bizi arayın. Güvenilir bilgili ve profesyonel servis hizmeti veren firmamız bilgisayar sorunlarınıza profesyonel çözümler getirsin.