Avrupa Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Esenler Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Esenler'de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Esenler ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Esenler Bilgisayar Servisi

Esenler Bilgisayar Servisi    İSBİM Bilgisayar Servisi bölge sakinlerinin ve şirketlerinin bilgisayar servisi hizmeti ihtiyacını karşılayabilmek için Esenler Şubesini açmıştır. Teknoloji alanında yapılacak olan her nevi işlerin üstesinden gelecek olan firmamız sizler için kendini yenilemeye devam etmektedir.  Masaüstü, Tablet, PDA, Laptop, akıllı cihazlar, araç takip sistemleri, güvenlik kamerası sistemleri gibi bilgisayarlı tüm sistemlerde ve bu sistemlerde çalışacak uygulamalarda bilgi ve tecrübe sahibi olup sizlere bu alanda hizmet sunabilmekteyiz. Yazılım ve donanım bilgimiz en güncel seviyededir. Esenler semtine verdiğimiz hizmette evinizde veya iş yerinizde onarılamayacak arızalar durumunda yapılacaklar: Bilgisayarınız sizin onayınız alınarak servisimize getirilir ve bilgisayarınızın servisimizde geçireceği tamir süresi boyunca gerektiğinde size geçici olarak yeni bir bilgisayar temin edilir. Bilgisayarınızın tamir, parça değişim vb. süreci tamamlandığında (tamir olduğunda) evinize veya işyerinize teslim edilir ve geçici olarak bıraktığımız bilgisayar geri alınır.

İSBİM Bilgisayar Teknik Servisi için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarınızın Temel Bileşenlerini Oluşturan;

GÜÇ KAYNAĞI
ANAKART (MAİNBOARD)
CPU (MERKEZİ İŞLEM BİRİMİ)
ROM BELLEK (READ ONLY MEMORY)
RAM BELLEK (RANDOM ACCESS MEMORY)
SLOTLAR (GENİŞLEME YUVALARI)
EKRAN KARTI
SES KARTI
MODEM KARTI vb. tüm parçalarının onarımını gerçekleştirebilmekteyiz.

Servisimiz uzman personeli ile ve güçlü ekipmanlarıyla 7/24 Esenler Semtine hizmet vermektedir.

 

Esenler Bilgisayar Servisi