Avrupa Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Beşiktaş Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Beşiktaş' da, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Beşiktaş ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Beşiktaş Bilgisayar Servisi

Beşiktaş Teknik Servis      Beşiktaş Bilgisayar Servisi olarak bilgisayar servisi konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir. Bilgisayar Servisi ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz ev ya da iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır bilgisayar konusunda faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar teknik servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur. Onay sistemi sayesinde sizin izniniz olmadan işlem yapılmaz böylece yüksek tamir ücretleri ile karşılaşmazsınız. Yerinde teknik servis talep ettiğinizde randevu sistemine bağlı olarak iş ya da evinize gelinerek sorun çözüme kavuşturulmaya çalışılır. Eğer iş ya da evinizde çözülemeyecek bir sorun ise bilgisayarınız merkez binamıza getirilerek burada gerekli testler ve işlemler yapılarak tekrar iş ya da evinize bırakılır. Bilgisayarınız bozulunca artık endişelenmenize gerek yok. Size bir telefon kadar yakınız hemen bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Beşiktaş Bilgisayar Servisimizde vermekte olduğumuz hizmetleri sayacak olursak;Beşiktaş Bilgisayar Servisi

      Notebook tamiri, Apple Servisi, Data Kurtarma, Ağ Kurulumu, Kurumsal Bakım Anlaşması, Web Tasarım Hizmetleri, Antivirüs Satış ve Kurulum, Lisanslı Program Desteği, Anakart Tamiri, Bilgisayar Teknik Servis, Yerinde Teknik Servis, Modem Kurulumu, İşletim Sistemi Kurulumu, Fan Temizleme, Genel Bakım, Hosting, Mail, Toplu Mail Hizmetleri, Server Kurulum ve Destek, Notebook Ekran Değişimi, Tablet Bilgisayar Tamiri, Domain Satış ve Destek, Yazıcı Bakım Onarımı, Kartuş Dolum, Sunucu Bakım Onarım ve Upgrade, Santral Kurulum Onarım...  

      Alanında tecrübeli teknisyen iş arkadaşlarımız sayesinde cihazlarınızın arıza ve bakımı en kısa sürede halledilmesi, müşteri memnuniyeti açısından en hassas vizyonumuzdur.