Avrupa Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Bebek Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Bebek'de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Bebek ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Bebek Bilgisayar Servisi

Bebek Bilgisayar Servisi       İstanbul Beşiktaş'ın semtlerinden biri olan Bebek'te İSBİM Bilgisayar Teknik Servisinin şubelerinden biri bulunmaktadır.
İster ev kullanıcısı olun ister şirket olun, sizlere uzman ekibimizle birlikte firmamızda veya yerinizde bilgisayar servis hizmeti vermekten kıvanç duyarız. Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada Bilgisayarınızdaki yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, Bilgisayarınıza virüs bulaşması, Bilgisayar sisteminizin kararsız çalışması vb) sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Firmamız Teknik Servisin de onarımını gerçekleştirmekteyiz.

      İSBİM Bebek bilgisayar servisi olarak sizlere sunduğu teknik servis konusunda iddialı olduğu kadarıylada kaliteli ve güvelirlik konusundada sizleri memnun etmektedir.

Bebek Sakinlerine Sunduğumuz Bilgisayar Servislerimiz

      Artık profesyonel ekibimiz her yerde.. şimdi ise Bebek 'te sizlere vereceği teknik hizmetin gurur içerisinde görevlerine sadık ve başarılı bir şekilde devam etmektedir. 

Yazılım Hizmetleri İçin İsbimi Aramanız Yeter;

  • Web tasarım, e-ticaret, ön muhasebe, fatura yazdırma, (SEO) arama motoru optimizasyonu ve veri kurtarma hizmetleri teknik ekibimiz tarafından verilmektedir.

Donanımsal Malzemeler;

  • Güvenlik kamerası ve DVR, Alarm ve PIR dedektörleri, GPS cihazları araç takip, TV merkeziuydu sistemleri, yazıcı parçaları, bitmeyen kartuş ve antivirüs yazılımları gibi birçok donanımsal malzemelerinize teknik destek olabiliriz.    

Bebek Bilgisayar ServisiİSBİM Şubemizin size kazandıracakları arasında neler mi var?

       Kucağınızda kasayla gezip teknik servis aramanıza lüzum yok. Bir bilgisayarcıyla uğraşacak vaktinizi işlerinize ayırabilirsiniz. Bilgisayarınız bozuldu diye evden çıkmanıza bile gerek yok. Sizler için sunduğumuz bilgisayar servislerimizle içiniz rahat edecektir.