Avrupa Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Bayrampaşa Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Bayrampaşa' da, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Bayrampaşa ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Bayrampaşa Bilgisayar Servisi

Bayrampaşa Teknik Servis     1990 yılında Eyüp'ten ayrılarak ilçe hâline getirildi. Tarihî yarımadaya yakınlığı nedeniyle hızla büyüyen Bayrampaşa Topkapı'dan kaldırılan İstanbul Otogarı'nın da yeni adresi oldu. Batısında Esenler; güneyinde Zeytinburnu; doğusunda Eyüp ve kuzeyinde Gaziosmanpaşa ile komşudur.

      İSBİM bilgisayar teknik servisi hizmet ağı Bayrampaşa 'yı da kapsamaktadır. Masaüstü-tablet bilgisayar tamir, onarım, bakım, yükseltme ve yedek parça konularında alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Güler yüzlü çalışanlarımız sizlere en kaliteli, en güvenli, kesin ve hızlı çözümleri sunabilmektedir. Donanım arızalarında, Adsl kurulumunda ev ve iş yerlerinize bilgisayar servisi, network kurulumu hizmetleri verebilmekteyiz.

         Bilgisayar servisi konusunda uzman ekibimiz sorgulamadan hemen çözüm sunmakta ve network kurulum hizmetlerinden bilgi güvenliği çözümlerine ya da yazılım lisanslamadan sistem kurulumu ve server yönetimi gibi internet ve bilgisayar tabanlı tüm alan ve konularda tam anlamıyla komplike bir hizmet sunmaktayız.

         Eğitimli  ve deneyimli kadromuzla servis çağrılarınıza acil geri dönüşler yapıyor, böylelikle memnuniyetinizi sağlamış oluyoruz. Zaten İSBİM 'in asıl amacı da budur. Açıldığı ilk günden beri müşterileriyle; profesyonel, eşit ve muntazam bir şekilde ilgilenmekte olan İSBİM, Bayrampaşa semtindeki servisi ile, kişi ve kurumlara ait;

  • Masaüstü bilgisayar,
  • Laptop,
  • Sunucu,
  • Santral,
  • Yazıcı,
  • PDA ve benzeri bir çok bilgisayarlı sistemde teknik servis hizmetini ulaştırmaktayız.

          İSBİM Bayrampaşa semtinde veriyor olduğu servis hizmeti ile yazılımsal ve donanımsal bir çok probleme cevap veriyor. Web tasarım ve seo gibi ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor.

          İSBİM 'in Bayrampaşa semtine kartuş dolum, temin ve yazıcı onarım hizmetlerini vermektedir.

          İşletim sistemi kurulumu, upgrade, yazılım yükleme ve upgrade, antivirüs yazılımı yüklemesi ve güncellemesi, data kurtarma operasyonlarını başarı ile gerçekleştirebilmektedir.

Ayrıca Kurumsal Olarak;

  • Bilgisayar Bakımı Anlaşması,
  • Bilgisayar Servisi ve Servis,
  • Firmalara Servis Paketi imkanları,
  • Program yüklemesi(kurulumu) gibi işlemleri gerçekleştirmekteyiz.