Avrupa Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Bahçelievler Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Bahçelievler' de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Bahçelievler ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Bahçelievler Bilgisayar Servisi

Bahçelievler Teknik Servis         Bahçelievler ilçesine vermiş olduğumuz servis kapsamında, bilgisayarla ilgili tüm problemlerinizi çözmeyi amaçladık. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, çalışanlarımızın gösteriyor olduğu güler yüzlü hizmet ile profesyonel hizmet anlayışımız temellenmiştir.

         İSBİM, kurumları en ileri teknolojilere taşımayı, iş verimliliklerini artırmayı, iş sürekliliğini sağlamayı, bunları gerçekleştirirken kendimize verilen hedefler içerisinde müşteri memnuniyetini ve bağımlılığını yaratmayı ve korumayı amaç edinmiştir.

         Müşterilerimize en iyi, en hızlı, en güvenilir teknik servisi vermekteyiz. Notebook tamiri, bakım anlaşmaları, bilgisayar teknik servisi, kartuş ve toner dolumu, Adsl internet başvuru ve kurulumu, yedekleme & veri kurtarma, bilgisayar bakım anlaşması, network (Ağ Kurulum) hizmetleri... hizmetlerimizden bazılarıdır.

Bahçelievler ServisiBahçelievler Periyodik Bakım Takibi :

  • Müşterilerde yapılacak periyodik bakım ve kontrollerin planlanması ve takibi yapılır.
  • Periyodik bakım raporları girilir.

Bahçelievler İletişim Hizmetlerimiz :

  • Kurumsal İnternet desteği,
  • Toplu SMS özelliği,
  • Her tür santral hizmeti ve sayamadığımız bir çok hizmet daha...

         İSBİM 'in sınırsız ayrıcalıklarından yararlanmak için telefon numarasından veya e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Yazılım Hizmetlerimizin kapsamı;

         Ön muhasebe, e-ticaret, web tasarım, fatura yazdırma, (SEO) arama motoru optimizasyonu ve veri kurtarma hizmetleri teknik ekibimiz tarafından verilmektedir.

Donanımsal Hizmetlerimizin kapsamı;

         Güvenlik kamerası ve DVR, Alarm ve PIR dedektörleri, GPS cihazları araç takip, TV merkeziuydu sistemleri, yazıcı parçaları, bitmeyen kartuş ve antivirüs yazılımları gibi birçok donanımsal malzemelerinize teknik destek olabiliriz.