Avrupa Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Arnavutköy Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Arnavutköy' de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Arnavutköy ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Arnavutköy Bilgisayar Servisi

Arnavutköy Teknik Servis     İstanbul'da 2008 yılında yapılan düzenlemeyle, 6 ayrı ilk kademe belediyesi birleştirilerek kurulmuştur. İstanbul'un yüzölçümü bakımından 4. büyük ilçesidir. Kuzeyde Karadeniz'e kıyısı vardır. Komşuları batıda Çatalca, doğuda Eyüp, güneydoğuda Başakşehir, güneyde Esenyurt ve güneybatıda Büyükçekmece'dir.

     Firmamız, geleneksel satış sonrası servislerini tamamlayıcı nitelikte hizmetleriyle, tüm pazar segmentlerine katma değer sunan hizmetler vermeyi hedeflemektedir. Kurumları en ileri teknolojilere taşımayı, iş verimliliklerini artırmayı, iş sürekliliğini sağlamayı, bunları gerçekleştirirken kendimize verilen hedefler içerisinde müşteri memnuniyetini ve bağımlılığını yaratmayı ve korumayı amaç edinmiştir. Müşterilerimizin bilgi teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir iş birliği içinde sunulan hizmetlerden en yüksek katma değeri almalarını sağlamayı misyon edinen İSBİM, bilişim sektöründeki en büyük sistem entegratörü olmayı hedeflemektedir.

     Firmamız İstanbul 'un tüm semtlerine en hızlı ve en güvenilir pc teknik servis ve bilgisayar servisi hizmetini vermektedir.

     Semtiniz için görevlendirdiğimiz personellerimiz bilgisayar bakım/onarımı, sunucu kurulumu ve onarımı, santral servisleri konularında eğitimli ve deneyimlidirler.

     Bilgisayar servisi hizmetimizden faydalanmak için bir telefonunuz yeterli olacaktır. Müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

     Bilgisayar servisi hizmetimiz merkez servis noktamızdan adresinize personel yönlendirilerek gerçekleştirilmektedir. Merkez servisimiz Güngören/İSTANBUL 'dur.

 Arnavutköy Teknik Servisi    Servisimiz marka farkı gözetmeksizin, garanti kapsamı içinde ya da dışında her tür bilgisayarlı sistem için hizmet vermektedir. Ayrıca müşterilerimize hukuki işlemleri kapsamında da destek vermekteyiz. Marka ve patent başvuruları, başvuru sonrası hukuki destek, kalite belgesi başvurusu ve bu süreçler içinde gerekli hukuki desteği sağlamaktayız. İSBİM firmanızın bilişim birimi olmayı istiyor.

     Arnavutköy Bilgisayar Servisimize mail ile ulaşarak yıllık bakım anlaşması yapabilirsiniz. Yıllık Bakım anlaşması, kişi veya kurumlar için bilgisayar, laptop, yazıcı, server ve santral gibi tüm bilgisayarlı sistemlerde periyodik bakım ve onarım işlemlerinin İSBİM 'in kontrolünde olması demektir.