Anadolu Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Ümraniye Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Ümraniye' de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Ümraniye ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Ümraniye Bilgisayar Servisi      Ümraniye ilçesinde verdiğimiz bilgisayar teknik servislerimiz profesyonel personeli ile her geçen gün kendini yenilemekten vazgeçmeyen İSBİM en hızlı biçimde hizmet verebilmek için müşterilere yaklaşmış, gelişen teknolojiyle donanmış alt yapısıylada sağlam olan firmamız; masaüstü bilgisayarlar, Laptoplar, PDAlar, tablet bilgisayarlar, akıllı cihazlar gibi bilgisayarın söz konusu olduğu her alanda gerekli bilgiye sahip olup bu konularda sizlere yardımcı olabilir. Virüs kaynaklı sorunlar ve virüs temizleme, kaybolan ya da silinen verilerinizi kurtarma, yeni bir donanım yada cihazın PC’ye tanıtımı, her türlü donanım sorunlarınızı giderme, kapasite arttırımı ve sistem montajı, işletim sistemi kurulumu, yazılım sorunları için gereken hizmetler, komple sistem test / kontrol, her tür kart test / kontrol, bilgi yedek alma işlemleri (cd,dvd veya hardisk) ve bunlar gibi birçok hizmeti verebilmekteyiz. Donanımsal ve yazılımsal her hizmeti sizlere verebiliriz. Güler yüzlü çalışanlarımız tek bir telefonla size gereken hizmeti verebilirler.

       Yerinde teknik servis talep ettiğinizde randevu sistemine bağlı olarak iş ya da evinize gelinerek sorun çözüme kavuşturulmaya çalışılır. Eğer iş ya da evinizde çözülemeyecek bir sorun ise bilgisayarınız merkez binamıza getirilerek burada gerekli testler ve işlemler yapılarak tekrar iş ya da evinize bırakılır.

       Bakım Anlaşması ile kurumsal bilgisayar, yazıcı, network ve sunucularınızın bakımını garanti altına alabilirsiniz. Ümraniye ilçesindeki bilgisayar servisimizden hizmet talebinde bulunarak yararlanabilirsiniz. İç ve dış donanımların onarımını ve teminini gerçekleştiriyor, titizliğimizden ödün vermiyoruz.

Ümraniye Bilgisayar Servisi        Data kurtarma hizmetimiz ile formatlanmış veya içinden dosyalar silinmiş yada kaybolmuş verilerinizi geri getiriyoruz. Bilgisayarınız diski görmüyor veya siz çalışırken disk hata veriyorsa ama üzülmeyin verileriniz hala kurtarılabilir durumda olabilir. Bir disk arızasının bir çok nedeni olabilir örneğin elektrik akım dalgalanmaları, imalat hataları, doğal afetler (yangın, sel vb), fiziksel darbe veya virüs saldırıları. Diskinizle ilgili herhangi bir arıza durumunda  bilgisayarınızı kapatın ve Ümraniye bilgisayar servisine telefon açın. Acil çağrılarınızla hizmeti en pratik şekilde sağlamaktayız.