Anadolu Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Tuzla Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Tuzla' da, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Tuzla ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Tuzla Bilgisayar Servisi

Tuzla Bilgisayar Servisi         İstanbul'un Anadolu Yakası'ndaki en uç ilçelerinden olan Tuzla 'da İSBİM firması o bölgenin bilgisayarlarının, laptoplarının, PDAlarının, tablet bilgisayarlarının, akıllı cihazlarının, araç takip cihazlarının, güvenlik kamerası sistemlerinin arızası halinde acil müdahale için Tuzla Şubesini açmıştır. Ayrıca şubelerimizde verdiğimiz hizmetler arasında gösterebileceklerimiz birkaçı; bilgisayar tamiri, işletim sistemi çökmesi, işletim sisteminin bozulması, bilgisayarınızın arızalanması, network’ü görememek, ağ kablosu sorunları, bilgisayar kilitlenmesi, bilgisayarın donması, internete bağlanamamak, bilgisayarınızda yada laptopınızda internet sorunu, Klavye yada mouse (farenizin) bozulması çalışmaması, Trojan temizleme, Spam mail engelleme, Mail ayarları, Outlook mail ayarları, Outlook Exspress mail ayarları, Microsoft Outlook mail sorunu, Pst dosya bozulması, Pst dosya onarımı, Outlook Express mail sorunu, Dbx dosya bozulması, Dbx dosya onarımı, Harddiskinizin arızalanması, Sabit disk okuma hatası, Yazıcı arızası, Yazı yazdıramamak, Virüs bulaşması, virüs taraması, virüs programı, Bilgisayar (Masaüstü) bakım ve onarımı, Bilgisayar (Laptop) bakım ve onarımı, Bilgisayar yedek parça satışı, Web Tasarım, Hosting ve Domain Tescil, Ağ kurulumu, Ağ sorunlarını giderme, ADSL Başvurusu ve modem kurulumu, Monitör tamiri, Yazıcı tamiri ve bakımı, Toner – kartuş satış ve dolumu, Virüs kaynaklı sorunlar ve virüs temizleme, Kaybolan ya da silinen verilerinizi kurtarma, Yeni bir donanım yada cihazın PC’ye tanıtımı, Her türlü donanım sorunlarınızı giderme, Kapasite arttırımı ve sistem montajı, İşletim sistemi kurulumu Win.Vista,Xp,98,Me,2003, Yazılım sorunları için gereken hizmetler, Komple sistem test / kontrol, Her tür kart test / kontrol, Bilgi yedek alma işlemleri (cd,dvd veya hardisk), Disk test / kontrol veya format.

Tuzla Bilgisayar Servisi         Yazılımsal ve donanımsal bilgimiz ve deneyimimizle güvenilir ve kaliteli hizmetimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Başlıca verdiğimiz Bilgisayar hizmetler;

  • Anakart, ekran kartı, ram, rom, güç kaynağı gibi Bilgisayar iç donanımların tamirleri gerçekleştirilir. 
  • Laptop, masaüstü, notebook, netbook, ADSL, barkod, markaların teknik servisleri gerçekleştirilir.
  • Web tasarım, e-ticaret, ön muhasebe, fatura yazdırma, (SEO) arama motoru optimizasyonu ve veri kurtarma hizmetleri vs. her nevi hizmetlerinizde değerli müşterilerimize hizmet vermenin memnuniyetini yaşamaktayız.
  • Güvenlik kamerası ve DVR, Alarm ve PIR dedektörleri, GPS cihazları araç takip, TV merkeziuydu sistemleri, yazıcı parçaları, bitmeyen kartuş ve antivirüs yazılımları gibi birçok donanımsal malzemelerinize teknik destek olabiliriz.