Anadolu Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Sultanbeyli Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Sultanbeyli' de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Sultanbeyli ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Sultanbeyli Bilgisayar Servisi

Sultanbeyli Bilgisayar Servisi    Her saat gelişmekte ve değişmekte olan teknoloji ye ayak uydurmakta zorlanmanız gayet normal. Biz bilgisayar tenik servisi olarak siz değerli müşterilerimize bilgisayar arızaları yazılımsal sorunlar ve bilgisayar hakkında aklınıza takılan birçok konuda elimizden geldiğince yardımcı olamaya çalışıyoruz. İSBİM İstanbul'un birçok semtine ulaşımı olan bir firma olduğundan Sultanbeyli'ye de bir şube açmış ve hizmete başlamıştır. Bilgisayar Teknik Servisi; Bilgisayar tamiri, işletim sistemi çökmesi, İşletim sisteminin bozulması, Bilgisayarınızın arızalanması, Network’ü görememek, Ağ kablosu sorunları, Bilgisayar kilitlenmesi, Bilgisayarın donması, İnternete bağlanamamak, Bilgisayarınızda yada laptop’ınızda internet sorunu, Klavye yada mouse (farenizin) bozulması çalışmaması, Trojan temizleme, Spam mail engelleme, Mail ayarları, Outlook mail ayarları, Outlook Exspress mail ayarları, Microsoft Outlook mail sorunu, Pst dosya bozulması, Pst dosya onarımı, Outlook Express mail sorunu, Dbx dosya bozulması, Dbx dosya onarımı, Harddiskinizin arızalanması, Sabit disk okuma hatası, Yazıcı arızası, Yazı yazdıramamak, Virüs bulaşması, virüs taraması, virüs programı, Bilgisayar (Masaüstü) bakım ve onarımı, Bilgisayar (Laptop) bakım ve onarımı, Bilgisayar yedek parça satışı, Web Tasarım, Hosting ve Domain Tescil, Ağ kurulumu, Ağ sorunlarını giderme, ADSL Başvurusu ve modem kurulumu, Monitör tamiri, Yazıcı tamiri ve bakımı, Toner – kartuş satış ve dolumu, Virüs kaynaklı sorunlar ve virüs temizleme, Kaybolan ya da silinen verilerinizi kurtarma, Yeni bir donanım yada cihazın PC’ye tanıtımı, Her türlü donanım sorunlarınızı giderme, Kapasite arttırımı ve sistem montajı, İşletim sistemi kurulumu Win.Vista,Xp,98,Me,2003, Yazılım sorunları için gereken hizmetler, Komple sistem test / kontrol, Her tür kart test / kontrol, Bilgi yedek alma işlemleri (cd,dvd veya hardisk), Disk test / kontrol veya format gibi işlemleri şubemizde güleryüzle siz müşterilerimize sunuyoruz. Masaüstü bilgisayarlar, Laptoplar, PDAlar, tablet bilgisayarlar, akıllı cihazlar, araç takip cihazları, güvenlik kamerası sistemleri gibi bilgisayarlı sistemlerde her türlü yardımı sunuyoruz.

Sultanbeyli Bilgisayar Teknik Servisi;

Servisimiz uzman personeli ile ve güçlü ekipmanları ile 7/24 Sultanbeyli semtine hizmet vermektedir. Pc ile ilgili bütün sorunlarınıza uzman ekibimizle destek vermekteyiz. Bilgisayar ve laptop arızalarında hata tesipiti, parça tamiri, veri kurtarma, veri aktarımı ve aklınıza gelebilicek birçok şeyi firmamız uzman ekibi ile Sultanbeyli semtine hizmet vermektedir. Amacımız ve ilkemiz Sultanbeyli müşterilerimizin memnuniyeti ve uygun fiyatlarda hizmet vermektir.

Sultanbeyli Başlıca Hizmetlerimiz;

  • Anakart, ekran kartı, ram, rom, güç kaynağı gibi bilgisayar iç donanımlarının Sultanbeyli bakım ve servis  hizmeti vermektedir.
  • Masaüstü, laptop, netbook, notebook, yazıcı, adsl teknik servisi bulunmaktadır.

Sultanbeyli Yazılım ve Hizmet Desteği;

  • Web Tasarım, e-ticaret, ön muhasebe programcılığı, fatura yazdırma programı, arama motoru optimizasyonu, veri kurtarma hizmetilerinde İSBİM bilgisayar servisi sizlere verdiği kaliteli ve özenle çalışmalar sonucunda sizlere teknik servis desteği sağlamaktadır.

Donanımsal Çözümler ve Malzemeleri;

  • Güvenlik Kamerası ve Dvr, alarm ve pır dedektörleri, Gps cihazları araç takip, tv merkezi uydu sistemleri, yazıcı parçaları, bitmeyen kartuş sistemi, antivirüs yazılımlarında firmamız uzman personelleri ile Sultanbeyli Hizmet vermektedir.

sultanbeyli Bilgisayar Servisi