Anadolu Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Şile Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Şile' de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Şile ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Şile Bilgisayar Servisi

Şile Bilgisayar Servisi       Konusunun uzmanları tarafından profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız size hizmet vermeye hazırız. Bizimle tanışana kadar sadece bilgisayar servisi aldığınızı sanırsınız, servis ekibimizle tanıştığınızda bilgisayar servisi aldığınızdan emin olursunuz. İSBİM firmasının her türlü teknolojik imkana sahip yeterli sayıda personeli bünyesinde barındıran bir şubesi de Şile semttedir. Sizlere güleryüzlü hizmet sunabilecek deneyime sahip alanında uzman çalışanlarımızın tek hedefi sizi memnun edebilmektir.

      Masaüstü bilgisayarlar, laptoplar, PDAlar, tablet bilgisayarlar, akıllı cihazlar, araç takip cihazları, güvenlik kamerası sistemleri gibi bilgisayarlı sistemlerde her türlü yardımda bulunabiliriz. İster evinizde, işyerinizde; ister ofisimizde bilgisayar tamiri yaparız. Size en güvenilir, en kaliteli, en çabuk, en uzun vadeli kesin çözümleri üretebiliriz. Yazılımsal ve donanımsal hizmet ağımızla İstanbul'un her yerine ulaşabilmekteyiz.

Bilgisayar Servisi

        Servisimiz uzman personeli ile ve güçlü ekipmanlarıyla Şile Semtine konusunda uzman ekibimiz sorgulamadan hemen çözüm sunmakta ve network kurulum hizmetlerinden bilgi güvenliği çözümlerine ya da yazılım lisanslamadan sistem kurulumu ve server yönetimi gibi internet ve bilgisayar tabanlı tüm alan ve konularda tam anlamıyla komplike bir hizmet sunmakta servis alanımızda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere 7/24 servis imkanı sağlamaktayız.

 Şile Semtine Başlıca Verdiğimiz hizmetlerimiz;

  • Anakart, ekran kartı, ram, rom, güç kaynağı gibi Bilgisayar iç donanımların tamirleri gerçekleştirilir. 
  • Laptop, masaüstü, notebook, netbook, ADSL, barkod, Vb. hizmetleri gerçekleştirmekteyiz alanında uzman ekiplerimizle değerli müşterilerimizi hizmet vermek için buradayız.

Şile Yazılım Hizmet Desteği;

  • Web tasarım, e-ticaret, ön muhasebe, fatura yazdırma, (SEO) arama motoru optimizasyonu ve veri kurtarma yazılım her nevi işlemlerinizde değerli müşterilerimize hizmet vermek için şile semtinde hazır bulunmaktayız. 

Şile Bilgisayar ServisiŞile Donanımsal Malzemeler;

  • Güvenlik kamerası ve DVR, Alarm ve PIR dedektörleri, GPS cihazları araç takip, TV merkeziuydu sistemleri, yazıcı parçaları, bitmeyen kartuş ve antivirüs yazılımları donanımsal vs. her türlü hizmetlerimizle sizlerleyiz değerli müşterilerimize hizmet vermek için 7/24 uzman kadromuzla ve güler yüzlü personellerimizde teknik destek alabiliriz.