Anadolu Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Sancaktepe Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Sancaktepe' de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Sancaktepe ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Sancaktepe Bilgisayar Servisi

Sancaktepe Bilgisayar Servisi    Hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olan bilgisayarlarınızın, yaşamınızın büyük bir ölçeğini etkilediğinin farkındayız. Bilgisayar servisi olarak bu teknolojiden mahrum kalmamanız, hayatınızın gidişatını etkilememeniz için daima yanınızdayız. Cihazınızın her türlü hizmet ihtiyacında, uzman personelimize güvenebilirsiniz. İSBİM Bilgisayar Teknik Servisi Sancaktepe'de de hizmet vermektedir. En güncel teknoloji bilgisi ve tecrübeyle edinilmiş şirket profilimizi size hizmet vererek genişletmek istiyoruz. Sizin bir telefonunuzla alanında uzman personelimiz evinize ve işyerinize gelip hizmeti size sunar. Size en çabuk, en güvenilir ve kesin çözümü sunacaktır. Masaüstü bilgisayarlar, laptoplar, PDAlar, tablet bilgisayarlar, akıllı cihazlar, araç takip cihazları, güvenlik kamerası sistemleri gibi bilgisayarlı sistemlerde servis hizmeti verebilmekteyiz. İnternet sorunu, Klavye yada mouse (farenizin) bozulması çalışmaması, trojan temizleme, spam mail engelleme, mail ayarları, Outlook mail ayarları, Outlook Exspress mail ayarları, Microsoft Outlook mail sorunu, Pst dosya bozulması, Pst dosya onarımı, Outlook Express mail sorunu, Dbx dosya bozulması, Dbx dosya onarımı, harddiskinizin arızalanması, sabit disk okuma hatası, yazıcı arızası, yazı yazdıramamak, virüs bulaşması, virüs taraması, virüs programı, bilgisayar (Masaüstü) bakım ve onarımı, bilgisayar (Laptop) bakım ve onarımı, bilgisayar yedek parça satışı, web tasarım, hosting ve domain tescil, Ağ kurulumu, Ağ sorunlarını giderme, ADSL Başvurusu ve modem kurulumu, monitör tamiri, Yazıcı tamiri ve bakımı, toner – kartuş satış ve dolumu, virüs kaynaklı sorunlar ve virüs temizleme, Kaybolan ya da silinen verilerinizi kurtarma gibi birçok yazılımsal ve donanımsal probleme çözüm üretebiliriz.

Sancaktepe Bilgisayar Hizmetlerimiz

  • Anakart, ekran kartı, ram, rom, güç kaynağı gibi Bilgisayar iç donanımların tamirleri marka model fark etmeden her türlü işlemleri yapmaktayız.
  • Laptop, masaüstü, notebook, netbook, ADSL, barkod, her türlü yedek parça satışını ve onarımını yapmaktayız değerli müşterilerimiz sunduğumuz servis kalitesiyle 7/24 uzman ekiplerimizle yanınızdayız.  

Sancaktepe Yazılım Hizmetleri;

  • Web tasarım, e-ticaret, ön muhasebe, fatura yazdırma, (SEO) arama motoru optimizasyonu ve veri kurtarma hizmetlerimizle sacaktepe'ye yaptığımız hizmetlerimizle değerli müşterilerimize sınırsız ve güler yüzlü personellerimizle hizmet vermekteyiz.

Sancaktepe Donanımsal Malzemeler;

  • Güvenlik kamerası ve DVR, Alarm ve PIR dedektörleri, GPS cihazları araç takip, TV merkeziuydu sistemleri, yazıcı parçaları, bitmeyen kartuş ve antivirüs yazılımları gibi birçok donanımsal malzemelerinize teknik destek olabiliriz.

Sancaktepe Bilgisayar Servisi