Anadolu Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Maltepe Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Maltepe' de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Maltepe ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Maltepe Bilgisayar Servisi

Maltepe Bilgisayar Servisi    
    Tüm Marka ve Modellere Bilgisayar Servis Hizmetimiz Mevcuttur. İster ev kullanıcısı olun ister şirket olun, sizlere uzman ekibimizle birlikte firmamızda veya yerinizde bilgisayar servis hizmeti vermekten kıvanç duyarız. Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada Bilgisayarınızdaki yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, Bilgisayarınıza virüs bulaşması, Bilgisayar sisteminizin kararsız çalışması vb) sorunların teknik servis ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İSBİM Bilgisayar Teknik Servis hizmeti Maltepe sakinlerinin de ayağında. Güvenilir, kaliteli, hızlı çözümün adresi İSBİM Bilgisar Teknik Servisi. Bünyemizde, en güncel teknik bilgi donanımına sahip, güleryüzlü birçok personeli barındırıyoruz.  Tek telefonla ayağınıza gelebilecek elemanlarımız, her dakika hizmetinizdedir. Masaüstü bilgisayarlar, Laptoplar, PDAlar, tablet bilgisayarlar, akıllı cihazlar, araç takip cihazları, güvenlik kamerası sistemleri gibi bilgisayarın söz konusu olduğu her alanda gerekli bilgiye sahip olup bu konularda sizlere yardımcı olabiliriz.

Maltepe Bilgisayar Servis Hizmetleri

Maltepe semtine sunduğumuz teknik hizmetlerimiz başlıca şunlardır;

  • Anakart, ekran kartı, ram, rom, güç kaynağı gibi Bilgisayar iç donanımların tamirleri gerçekleştirilir. 
  • Laptop, masaüstü, notebook, netbook, ADSL, barkod, markaların teknik servisleri gerçekleştiren ve 7/24 servis imkanı sunan İSBİM bilgisayar servisimizle değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak  alanında uzman personellerimizle bilgisayar servisi  sunmaktadır.

Maltepe Yazılım Hizmetlerimiz;

  • Web tasarım
  • E-ticaret
  • Ön muhasebe
  • Fatura yazdırma
  • (SEO) arama motoru optimizasyonu
  • Veri kurtarma hizmetleri teknik ekibimiz tarafından verilmektedir. İSBİM bilgisayar servisi müşterilerine sunduğu güler yüzlü ve kaliteli hizmetleriyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. 

Donanımsal Desteğimiz ve Malzemeleri;

  • Güvenlik kamerası ve DVR, Alarm ve PIR dedektörleri, GPS cihazları araç takip, TV merkeziuydu sistemleri, yazıcı parçaları, bitmeyen kartuş ve antivirüs yazılımları gibi birçok donanımsal malzemelerinize teknik destek alabilirsiniz hizmette sınır tanımayan. İSBİM her alanda kendinden emin adımlarla ilerlerken kaliteli ve güler yüzlü bilgisayar teknik servisi sunar bir telefon kadar yakın olan İSBİM servisi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis imkanı sunmaktadır.

Maltepe Bilgisayar Servisi