Anadolu Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Kartal Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Kartal' da, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Kartal ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Kartal Bilgisayar Servisi

Kartal Bilgisayar Servisi      İSBİM Bilgisar Teknik Servisi tecrübelerimize dayalı olarak almış olduğumuz güvenle müşteri pörtföyümüzü genişlettik. Kartal'da da hizmet vermekteyiz. Güleryüzlü birçok personeli bünyesinde barındıran İSBİM; en kaliteli, en güvenilir, en hızlı çözümleri üretebilir. Masaüstü, laptop, PDA, tablet, akıllı cihazlar, araç takip cihazları, güvenlik kamera sistemleri ve bilgisayarlı birçok sistemde teknik servis hizmetimiz vardır. Sizlere şubelerimizde şu hizmetleri sunmaktayız;
  - Bilgisayar tamiri, işletim sistemi çökmesi, İşletim sisteminin bozulması, Bilgisayarınızın arızalanması, Network’ü görememek, Ağ kablosu sorunları, Bilgisayar kilitlenmesi, Bilgisayarın donması, İnternete bağlanamamak, Bilgisayarınızda yada laptop’ınızda internet sorunu, Klavye yada mouse (farenizin) bozulması çalışmaması, Trojan temizleme, Spam mail engelleme, Mail ayarları, Outlook mail ayarları, Outlook Exspress mail ayarları, Microsoft Outlook mail sorunu, Pst dosya bozulması, Pst dosya onarımı, Outlook Express mail sorunu, Dbx dosya bozulması, Dbx dosya onarımı, Harddiskinizin arızalanması, Sabit disk okuma hatası, Yazıcı arızası, Yazı yazdıramamak, Virüs bulaşması, virüs taraması, virüs programı, Bilgisayar (Masaüstü) bakım ve onarımı, Bilgisayar (Laptop) bakım ve onarımı, Bilgisayar yedek parça satışı, Web Tasarım, Hosting ve Domain Tescil, Ağ kurulumu, Ağ sorunlarını giderme, ADSL Başvurusu ve modem kurulumu, Monitör tamiri, Yazıcı tamiri ve bakımı, Toner – kartuş satış ve dolumu, Virüs kaynaklı sorunlar ve virüs temizleme, Kaybolan ya da silinen verilerinizi kurtarma, yeni bir donanım yada cihazın PC’ye tanıtımı, Her türlü donanım sorunlarınızı giderme, vs. Aklınıza gelebilecek her türlü hizmetleri sizlere sunmaktayız. İSBİM Bilgisayar Teknik Servisi için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kartal Bilgisayar Servisimiz

        Servisimiz Profesyonel personeli ile  güçlü ekipmanları ile Kartal semtine hizmet vermektedir. Pc ile ilgili bütün sorunlarınıza uzman ekibimizle destek vermekteyiz. Bilgisayar ve laptop arızalarında hata tespiti, parça tamiri,veri kurtarma,veri aktarımı ve aklınıza gelebilecek birçok şeyi firmamız uzman ekibi ile Kartal semtine hizmet vermektedir. Amacımız ve ilkemiz Kartal müşterilerimize düzgün ve kaliteli hizmet sunabilmektir hizmette sınır tanımadan sizlere servis sunmaktayız.

Kartala Sunduğumuz Başlıca Hizmetlerimiz;

  • Anakart, ekran kartı, ram, rom, güç kaynağı gibi bilgisayar iç donanımlarının Kartal bakım ve servis  hizmeti vermektedir.
  • Masaüstü, laptop, netbook, notebook, yazıcı, adsl teknik servisi bulunmaktadır bir çok ofise sahip olan İSBİM verdiği hizmetlerden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere güler yüzlü servis sunmaktadır. 

Kartal Yazılım Hizmetlerimiz;

  • Web tasarım, e-ticaret, ön muhasebe programcılığı, fatura yazdırma programı, arama motoru optimizasyonu, veri kurtarma hizmetlerinde uzman ekibimizle destek vermekteyiz. Her alanda kendini yenileyen ve dur durak bilmeden yapılan işlerin üstesinden özen ve titizlikle gelen. İSBİM firması teknisyen elemanlarıyla sizlere güler yüzlü hizmet vermektedir.

Kartal Donanımsal Malzemeler;

  • Güvenlik kamerası ve dvr, alarm ve pır dedektörleri, gps cihazları araç takip, tv merkezi uydu sistemleri, yazıcı parçaları, bitmeyen kartuş sistemi, antivirüs yazılımlarında firmamız uzman personelleri ile Kartal Hizmet vermektedir.

Kartal Bilgisayar Servisi Kurumsal Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar?

    Kurumsal Bakım anlaşması süresince müşterilerimize, yerinde limitsiz servis desteği kapsamında aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız.

  • Tüm bilgisayarlar için ayda bir kez periyodik bakım
  • Virüs, spy güncellemesi ve taraması
  • Otomatik yedekleme sistemi (günlük, haftalık, aylık, manuel
  • Ticari ve sektörel programların kurulumu, eğitimi ve desteklerinin verilmesi
  • Sınırsız telefon desteği
  • Uzak bağlantı desteği