Anadolu Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Çekmeköy Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Çekmeköy'de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Çekmeköy ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Çekmeköy Bilgisayar Servisi

Çekmeköy Bilgisayar Servisi      Çekmeköy bilgisayar servisi birçok kurumsal firmaya bilgisayar servisi, yazıcı servisi, notebook servis hizmeti yanı sıra profesyonel Server Hizmeti vermektedir. Bilgisayar servisi hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal veya yazılımsal sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde veya Firmamız da tamiri, yenilenmesi gibi işlemleri kapsamaktadır. Çekmeköy bölgesinin neresinde olursanız olun, Markalı–markasız bilgisayarların, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza kalıcı çözümler sunmaya devam ediyoruz. Çekmeköy sakinlerinin ve şirketlerinin bilgisayar tamir ve onarım işlemlerini yapabilmek için bir İSBİM Bilgisayar Teknik Servis şubesini de Çekmeköy'e açtık. Her dakika ve her saat sizler hizmet veren şubemizde alanında tecrübeli ve bilgili elemanları bünyesinde barındırmaktadır. Size en hızlı, kesin, güvenli, uygun çözümleri sunabildiğimizden bugün İstanbul'un hemen hemen her iline hizmet verebilmekteyiz. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmekteyiz sizlere kaliteli ve düzgün hizmet sağlamak için buradayız.

Çekmeköy Bilgisayar Servisi

Bilgisayarınızda oluşabilecek donanım veya yazılımsal sorunlarının giderilmesi için verilen destek hizmetlerimiz. Bilgisayarlarınızda oluşan teknik sorunlarınızda öncelikle tüm sistem genel olarak incelenir arızalı parça veya yazılım tespit edilir ve gerekli teknik müdahale gerçekleştirilir. Bilgisayar servisimiz sizlere 7/24 Çekmeköy semtinde Etkin personelleri ile Profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

 Çekmeköy başlıca verdiğimiz hizmetler;

  • Anakart, ekran kartı, ram, rom, güç kaynağı gibi Bilgisayar iç donanımların tamirleri gerçekleştirilir. 
  • Laptop, masaüstü, notebook, netbook, ADSL, barkod, markaların teknik servisleri gerçekleştirmektedir. Yukarıda belirtiğimiz hizmetlerimizde birkaçıdır çekmeköy sakinlerine sunduğumuz bilgisayar servisi ile güler yüzlü personellerimizle hizmet vermekteyiz.

Çekmeköy Elektronik Hizmetlerimiz;

  • Güvenlik, alarm, aydınlatma, ses, uydu GPS ve kontrol sistemlerin elektronik hizmetleri profesyonel bir şekilde verilir.

Çekmeköy Yazılım Hizmetlerimiz;

  • Web tasarım, e-ticaret, ön muhasebe, fatura yazdırma, (SEO) arama motoru optimizasyonu ve veri kurtarma hizmetleri teknik ekibimiz tarafından verilmektedir.

Çekmeköy Bilgisayar ServisiÇekmeköy Donanımsal Malzemeler;

  • Güvenlik kamerası ve DVR, Alarm ve PIR dedektörleri, GPS cihazları araç takip, TV merkeziuydu sistemleri, yazıcı parçaları, bitmeyen kartuş ve antivirüs yazılımları gibi birçok donanımsal malzemelerinize teknik destek alabilirsiniz her nevi donanımsal sorunlarınız için biz arayabilirisiniz.