Anadolu Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Caddebostan Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Caddesbostan' da, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Caddebostan ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Caddebostan Bilgisayar Servisi

Caddebostan Bilgisayar Servisi       Caddebostan Kadıköy'ün en işlek semtlerindendir. Ünlü mekanlara ev sahipliği yapmaktadır bu bölgedeki ofis ve ev bilgisayarlarınızın verimliliğini teslim edebileceğiniz en güvenilir şirket olarak İSBİM size hizmet vermektedir. Bilgisayar onarımını müşterilerimizin isteği doğrultusunda yerinde çözüyor, zaman kaybını önlemiş oluyoruz. İsterseniz de kasanızı şirketimizin size en yakın şubesine getirmenizle bakım onarımını yapıyoruz. Alanında uzman çalışanlarımızla hesaplı, güvenilir, çabuk çözümler üretiyoruz. Masaüstü, laptop, güvenlik kamerası sistemleri, PDA, Akıllı cihazlar, araç takip cihazlarının onarımını gerçekleştirebiliyoruz.
 
       İSBİM Teknik Servis'in kaliteli, güvenilir ve hesaplı hizmeti İstanbul'un hemen her şehrinde gözlerinizin önünde olacaktır.

Bilgisayar Servisi

      Servisimiz uzman personeli ile ve güçlü ekipmanları ile 7/24 Caddebostan semtine hizmet vermektedir.

      Pc ile ilgili bütün sorunlarınıza uzman ekibimizle destek vermekteyiz.Bilgisayar ve laptop arızalarında hata tesipiti,parça tamiri,veri kurtarma,veri aktarımı ve aklınıza gelebilicek birçok şeyi firmamız uzman ekibi ile Caddebostan semtine hizmet vermektedir.Amacımız ve ilkemiz Caddebostanda müşterilerimizin memnuniyeti ve uygun fiyatlarda hizmet vermektir.

Caddebostan Bilgisayar Servisi       Caddebostan Bilgisayar servisimizde anakart, ekran kartı, ram, rom, güç kaynağı gibi bilgisayar iç donanımlarının bakım ve servis  hizmeti verilmektedir. Ayrıca masaüstü, laptop, netbook, notebook, yazıcı, adsl ve aklınıza gelebilecek tüm donanımsal malzemelerin teminini ve bakım onarımını yapmaktayız..

Donanımsal Hizmetler;

      Güvenlik Kamerası ve Dvr, alarm ve pır dedektörleri, gps cihazları araç takip, tv merkezi uydu sistemleri, yazıcı parçaları, bitmeyen kartuş sistemi, antivirüs yazılımlarında firmamız uzman personelleri ile Caddebostanda Hizmet vermektedir.

      Tüm markalara ait bilgisayar, yazıcı, santral ve sunucuya bakım, onarım, lisanslı yazılım yükleme hizmeti verebilmekteyiz. Garanti süresi geçsin ya da geçmesin güvenilir ve kaliteli hizmeti müşterilerimize sunabilmekteyiz. Müşterilerimizin Caddebostan Bilgisayar Servisimize duyduğu güven ve sadakat için teşekkür ederiz.

      Caddebostan Bilgisayar Servisimizde; Adsl modem kurulumu, İnternet başvurusu, İnternet ayar yapılandırılması, Ağ kurulumu ve kablolama, Kanal döşeme, Server kurulumu ve teknik desteği, Kartuş ve toner dolumu, Yazıcı tamiri, Laptop tamiri, Anakart tamiri, Bilgi kurtarma , Format, Web tasarım, Bilgisayar bakımı, Laptop yadek parça satışı, Laptop adaptör tamiri gibi sorunlarınıza servis hizmeti alabilirsiniz.