Anadolu Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Bostancı Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Bostancı' da, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Bostancı ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Bostancı Bilgisayar Servisi

Bostancı Bilgisayar Servisi        Bostancı Kadıköy ilçesine bağlı bir semtdir. Ulaşım olarak en merkezi semtlerden biridir. Firmamız hem şirket hem ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar servisi hizmeti ulaştırmaktadır. Bilgisayar servisi hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal veya yazılımsal sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde veya İSBİM Bilgisayar Teknik Servisin' de tamiri, yenilenmesi gibi işlemleri kapsamaktadır. Bostancı ilçesinin neresinde olursanız olun, bilgisayarlarınızın, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizle hizmetinizdeyiz. Gerek ev gerekse işyeri bilgisayarlarınızın problemlerine size en yakın şubemizde çözümler üretebiliriz. Bize ulaşmak için ister bozulan bilgisayarınızı şubemize getirin, ister telefonun ucunda sizi bekleyen güler yüzlü ve bilgisel donanıma sahip teknik elemanlarımıza ulaşıp sorunlarınızı belirtin. Biz yerinize geliriz.

Bostancı Teknik Servis;

        Teknik servisimiz sizlere 7/24 profesyonel çalışanları ile sizlere hizmet vermektedir. Pc ile ilgili bütün sorunlarınıza uzman ekibimizle destek vermekteyiz. Bilgisayar ve laptop arızalarında hata tesipiti, parça tamiri, veri kurtarma, veri aktarımı ve aklınıza gelebilicek birçok şeyi firmamız uzman ekibi ile Bostancı semtine hizmet vermektedir. Amacımız ve ilkemiz Bostancı müşterilerimizin memnuniyeti ve uygun fiyatlarda hizmet vermektir.

Bostancı Bilgisayar Servisi        Her marka ve model bilgisayar tamiri konusunda uzun yıllardır güvenle ve kaliteli biçimde hizmet veren firmamız, kendi alanlarında en iyisi olan teknik personelimizle sizin de sorununuzu giderecektir. Ücretsiz arıza tespiti ve ekonomik koşullarda gerçekleştirdiğimiz bilgisayar tamiri hizmetinden siz de yararlanmak istiyorsanız, lütfen bizi arayın.

        Bostancı ilçesinde İSBİM 'in profesyonelliği ve teknolojik çözümlerinden yararlanmanız şirketinizin, ya da sizin iyiliğinize olacaktır. Bilgisayar arızalarınıza kesin ve güvenilir çözümler üretmekteyiz. Bize duyduğunuz güveni hakedecek her türlü işi layığıyla yapmak için çalışıyoruz.