Anadolu Yakası Bilgisayar Servisi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Ataşehir Teknik Servisi

Firmamızın uzman personelleri ve güçlü ekipmanları ile artık 'Ataşehir' de, bilgisayarınızda ihtiyaç olacak her türlü servis talebinize Ataşehir ve çevresine İSBİM kalitesiyle hizmet vermekteyiz.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Ataşehir Bilgisayar Servisi

Ataşehir Bilgisayar Servisi      Hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olan bilgisayarlarınızın, yaşamınızın büyük bir ölçeğini etkilediğinin farkındayız. Bilgisayar servisi olarak bu teknolojiden mahrum kalmamanız, hayatınızın gidişatını etkilememeniz için daima yanınızdayız. Cihazınızın her türlü hizmet ihtiyacında, uzman personelimize güvenebilirsiniz.Bilgisayar tamiri çok geniş kapsamlı bir iştir. Sıradan bir tamircinin size veremeyeceği yazılımsal ve donanımsal tüm arızaları gidermekteyiz. Anakart, ses kartı, şifre kırılması, virüs temizleme, hard disk, işlemci arızaları, optik sürücü, cd-rom, dvd-rom, klavye sorunları hizmetlerimizden sadece birkaçıdır. Bilgisayar tamiri ile birlikte parça değişimi ve satışını da yapmaktayız. Bakım anlaşması, veri kurtarma hizmetimizde şirketler ve kamuların en çok tercih ettiği hizmetlerimdendir. Bu konuda bilgisayar tamir firmamıza sonsuz bir güven duymaktadırlar. Müşterilerimize verdiğimiz güven sayesinde en iyi firmalar arasında yer almaktayız. Müşteri memnuniyeti prensiplerimizin başında gelmektedir. Bilgisayar tamir firmamız öncelikle yerinde hizmet vermektedir. Gerekli durumlarda bilgisayarınızı servisimize alarak arıza tespiti yapıyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Onayınız olursa tamir işlemini gerçekleştirerek en kısa zamanda garantili olarak teslim ediyoruz.  

Ataşehir Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz

Başlıca verdiğimiz hizmetler;

  • Anakart, ekran kartı, ram, rom, güç kaynağı gibi Bilgisayar iç donanımların tamirleri gerçekleştirilir. 
  • Laptop, masaüstü, notebook, netbook, ADSL, barkod, markaların teknik servisleri gerçekleştirilir. Ataşehir bilgisayar servisi olarak değerli müşterilerimize sunduğumuz servis hizmetlerimizle Ataşehir sakinlerinden topladığımız taktirlerle sizlere sınırsız hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.

Ataşehir Yazılım Hizmetlerimiz;

  • Web tasarım, e-ticaret, ön muhasebe, fatura yazdırma, (SEO) arama motoru optimizasyonu ve veri kurtarma hizmetleri teknik ekibimiz tarafından verilmektedir.

Ataşehir Donanımsal Malzemeler;

  • Güvenlik kamerası ve DVR, Alarm ve PIR dedektörleri, GPS cihazları araç takip, TV merkeziuydu sistemleri, yazıcı parçaları, bitmeyen kartuş ve antivirüs yazılımları gibi birçok donanımsal malzemelerinize teknik destek olabiliriz.

Ataşehir Bilgsayar Servisi