Bilgisayar Servis Talebi 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00
Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisimiz sizlerin memnuniyetini kazanmak için bir çok konuya değinmiştir. Örneğin; Kurumsal bilgisayar teknik servis bakım, bireysel bilgisayar teknik servis ve bakım, bilgisayar teknik servisindeki gerekli durumlar hakkında firmamızın uzmanların ve güç ekipmanlarıyla sizlere yardımcı olacaktır.

24 Saat gece gündüz ayırmaksızın, siz değerli müşterilerimize bilgisayar servis hizmetleri veriyoruz, bakım ve onarımlarınızı aralıksız yapıyoruz.

İSBİM®

Yeni başlangıçlar için çalışıyoruz

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi        Bilgisayar teknik servis ve tamiri alanında uzman ekibimizle donanım, işletim sistemleri, çevre birimleri sorunlarınıza profesyonel teknik destek sunuyoruz. Dilerseniz yerinize gelerek bakım onarım işlemlerinizi hallediyoruz. Dilerseniz servisimize bizzat bozuk bilgisayarlarınızı getiriniz onarımını yaparız. Kurulduğumuz günden bugüne bilgisayar teknik servis, tamir ve onarımının yanı sıra web tasarım, grafik tasarım, arama motoru optimizasyonu, güvenlik sistemleri ve network alanlarında da hizmet vermekteyiz. Bilgisayar teknik servis esnasında verilerinizin güvenliğini ve mahremiyetini garanti ediyoruz. İstisnai durumlarda bilgisayar teknik servis ücreti belirlenen fiyatın üzerine çıkarsa, telefonla arayıp durumu bildirip onayınıza sunuyoruz. Onay vermeniz durumunda bilgisayar teknik servis işlemleri devam ediyor. Sorunlarınıza kalıcı veya uzun vadeli çözümler üretiyoruz. Profesyonel desteğin avantajlarından faydalanmak için bizi arayın.

Kurumsal Bilgisayar Teknik Servis ve Bakım

       Günümüzde tüm firmalar, şirketler ve kurumlar bilgisayar ve internet ile sürekli entegre olarak çalışarak ticari kayıtlarını, alış ve satış işlemlerini ve faaliyetlerini bilgisayar ortamında gerçekleştirip, zaman kazanımı, pratik ve hızlılık, azami eleman masrafları gibi hususlarda avantaj sağlamaktadır. Fakat bazen işler yolunda gitmeyerek bilgisayar ve yazılım sistemleriniz sorun ve problem yaşatabilmektedir. Firma ve şirketler sürekli olarak bilgisayar ağırlıkla çalıştıklarından zamanla bünyelerinde bulunan bilgisayarlar sorun, arıza ve problem yaşatabilmektedir. Bu gibi durumlarda alanında uzman ve profesyonel kadromuz bakım, onarım ve teknik servis gerektiren bilgisayarlarınıza hızlı ve etkili bir şekilde müdahale eder, firmanızın ve şirketinizin mağdur olmasını engelleyerek ve ticari faaliyetlerinize hiçbir aksaklık ve sorun yaşamadan devam etmenizi sağlamaktadır.
 
Bireysel Bilgisayar Teknik Servis ve Bakım

       Evinizde ya da ufak çaplı ofisinizde bilgisayar ve internet ağırlıklı olarak çalışıyor ve ihtiyaçlarınızı gideriyorsunuz. Fakat bu gün bilgisayarınız arıza yaparak size sorun yaşatmaya başladı. Kaygılanmayın, hemen firmamıza ulaşarak başvuru yapabilir teknik servis, bakım ve onarım gerektiren bilgisayarınıza hızlı ve etkili bir şekilde müdahale ettirerek faaliyetlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 
Bilgisayar Teknik Servis Gerektiren Durumlar

  • Bilgisayarlarınız donanımsal problemler yaşıyor olabilir, örneğin; Ana kart, Ram, İşlemci veya Ekran Kartı kusurları gibi.
  • Bilgisayar işletim sisteminiz bazı programlar ve yazılımlar nedeniyle işlevselliğini yitirerek problem ve sorunlar yaşatabilir.
  • Bilgisayarınız güçlü ve etkili bir virüse maruz kalarak zarar görmüş olabilir.
  • Bilgisayarlar arası iletişim (ağ bağlantıları) problemleri yaşayabilirsiniz.
  • Bilgisayarlarınızın donanımsal gereksinimleri eskiyerek çağa ayak uyduramıyor olabilir.
  • Bilgisayarınız giderek yavaşlıyor ve size cevap veremiyor olabilir.
  • Dosyalarınıza ulaşamıyor ve yanlışlıkla sildiniz veya kaybettiniz.
  • Bir gün bilgisayarınızı açmak istediğinizde hiçbir karşılık alamayabilirsiniz.

          Bilgisayarınızda meydana gelebilecek yazılımsal ve donanımsal sorunlar karşısında telaşa kapılmayın, çaresiz kalmayın. Siz de teknik servis konusunda güvenli, hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir bilgisayar bakım onarım firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Teknik servis konusunda uzman kadromuzla sizlere sunduğumuz hizmet neticesinde karşı karşıya kaldığınız çözümsüzlüğü ortadan kaldırıyoruz.