Müşteri Hizmetleri 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Biz yalnızca teknoloji işi değil, sanat yapıyoruz. Yeni başlangıçlar için, çok çalışıyoruz !

İSBİM ®

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Proses Danışmanlığı

Proses DanışmanlığıKarmaşık görevler ve süreçler ile problemlerde daha kolay kurtulmanıza yardımcı oluyoruz. Hazır çözümler sunmuyoruz sadece size proses içinde eşlik ederek gerçek rekabet gücü kazandıracak bireysel çözümler geliştirmenizi sağlıyoruz. Güvenlik konseptleri, son çare senaryoları ve süreç planları oluşturuyoruz. Proses zincirinizin tamamını inceliyor, bunları örnek branş performanslarıyla karşılaştırıyor, iyileştirme önerileri geliştirip, bunları uygulamanıza yardım ediyoruz.

Şirketinizi artı değer zincirinin her iki tarafındaki iş ortakları ile bir araya getiriyor ve lojistik hizmet sağlayıcılarının sistemlerine entegre ediyoruz. Lojistik planlamanızı ve lojistik satın almanızı yeniden yapılandırıyoruz. Çalışanlarımız, uzun yıllara dayanan proje deneyimleri sayesinde, tedarik zincirinizin yönetimi konusunda size yetkin bir danışmanlık sunmaktadır. İş süreçlerinizi Collaborative Business’ın (İşbirlikçi İş) gerekliliklerine adapte ediyor ve lojistik Outsourcing (dış kaynak kullanımı) planlarının hayata geçirilmesinde size destek oluyoruz.

Bigi ve teknoloji alanlarındaki uzman kadrosu ile sunduğu çözümlerin sürekliliğinin sağlanması amacı ile profesyonel hizmetler sunmaktadır. Sunduğumuz bu hizmetler, kritik teknik servis hizmetlerinden, entegre yönetim ve işletim hizmetlerine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. Müşterilerimizin kendi asıl işlerine odaklanmalarını sağlamak, zaman ve para kayıplarını önlemek amacıyla, onların tüm Bilgi Teknolojileri faaliyetlerinin gerektirdiği  işletimleri daha uygun maliyetler ile gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerinin BT ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sözleşmeli dış kaynak teknik personel kullanımı hizmetleri sunmaktayız. Değişen ve gelişen teknoloji karşısında personel eğitim ve barındırma maliyetleri giderek artmakta ve yönetimsel zorluklar yaşanmaktadır.  Bu hizmet ile kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz ve sürekli iç eğitimlere tabi tuttuğumuz teknik personeller müşterilerimize sözleşmeli ve belirli süreli olarak kiralanmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin maliyetlerinin azaltılmasını, risklerin minimize edilmesini ve esnek bir yapı oluşturulmasını sağlamaktayız. .

Proje Yönetimi ve Kurulum Hizmetleri Yetkili servisi olduğumuz ürünlerde, sattığımız ürünlerde ve yönettiği projelerde kurulum hizmetlerini gerçekleştirmekte ve bu işlemler esnasında her türlü koordinasyonu sağlamaktayız. Bu sayede  kaynakların etkin bir şekilde kullanılmasını, projelerin profesyonel bir şekilde yönetilmesini ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümün sağlanmasını amaçlamaktayız.

Kısaca ITCS (Information Technologies Consulting & Solutions) bilişim dünyasının her alanında profesyonel düzeyde uzmanlığa sahip bir firma olarak müşterilerinin problemlerini anahtar teslim olarak en uygun araçlarla çözmektedir.

Sanallaştırma Danışmanlığı

Kaynakların en verimli şekilde kullanılması esasına dayalı bir çözümdür. Bu yaklaşımla birçok uygulama ve işletim sistemi tamamen yedekli bir altyapıya oturtularak en yüksek seviyede erişilebilir kılınmaktadır. Böylece atıl durumda olan sistem kaynakları daha verimli olarak kullanılmakta ve donanım yatırımları minimuma indirilirken güvenlik seviyesi de üst düzeylere taşınabilmektedir.

Bilgi Verimliliği Danışmanlığı

Günümüzde halen yedekleme ortamında yoğun olarak manyetik kartuşları kullanılıyor. Fakat manyetik ortamların hata payları dijital ortamlara göre çok daha fazla. Teyp kartuşlarının kurumlarda oluşturduğu performans ve geri dönüş problemleri bugün yerini sanal teyp kütüphanelerine bırakmıştır. Böylece tekilleştirme teknolojileri kullanılarak hızlı, kolay ve geri dönüş riski olmayan çözümler sunulmaktadır.

Sunucu ve Depolama Danışmanlığı

Gelişen ve daha çok kaynak isteyen uygulamalar, sunucu ve veri depolama alanlarında da yüksek teknolojilerin kullanılmasına ve onlarında sürekli gelişmesine neden olmuştur.  Bilgiye ve dijital ortama bağımlılık nedeni ile  girilen her veri çok kritik bir hale gelmiştir. Bu yüzden verinin sürekli erişebilir sistemler üzerinde depolanması gerekmektedir.

Bu Sayede;
·· Operasyonel maliyetlerinin düşürülmesi,
·· Kolay ve esnek yönetilebilirlik
·· Düşük enerji tüketimi
·· Kesintisiz iş sürekliliği
·· Yüksek performans hedeflenmektedir.

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği

Bir felaket anında veriye ve hizmete erişimin başka bir lokasyon da sağlanması kritik bir duruma gelmektedir. Felaket Kurtarma Çözümleri ile kurumların verilerinin uzaktaki bir noktaya replikasyonu yapılarak, sistemin en kıza zamanda ve en az zararla ayağa kalkması sağlanmaktadır.

Bu sistemlerin analizi ve danışmalığı tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmakta ve yapılan senaryolar ile otomatik çalışan sistemde sadece kontroller yapılmak için zaman harcanması gerekmektedir.