Müşteri Hizmetleri 0 212 702 33 00 0 212 702 11 00

Biz yalnızca teknoloji işi değil, sanat yapıyoruz. Yeni başlangıçlar için, çok çalışıyoruz !

İSBİM ®

İSBİM BİLGİSYAR VE ELEKTRONİK SERVİS

Kalite Belgelerimiz 

Neler Yapıyoruz

Bilişim TeknolojileriBilgi teknolojilerinin her geçen gün değiştirdiği ve yeniden yapılandırdığı günümüz dünyasında, rekabet edebilmek ve ayakta kalabilmek için bu teknolojilerin “iş yapış süreçlerine” katılmaları ve kurumların yeniden yapılanarak değişime ayak uydurmaları gerekli haline gelmiştir.

İSBİM® ' e göre “Hızla değişen ve yeniden yapılanan” bu ortamda iki farklı grup tanımlanabilir. Bu iki grup içinde “yeniliği yaratan gruplar” değişimi yönlendirip, geleceğin nasıl olacağı konusunda söz sahibi olurken, diğerleri bu değişime ayak uydurmaya çalışanlar grubunu oluşturmaktadırlar.

İşte İSBİM® böylesine bir ortamda çalışmaktadır. İSBİM ® 'in amacı bilişim teknolojilerini kullanarak müşterilerinin tüm iş yapış süreçlerinde artı değerler üretmektir. Personellerimizin bu amaçla geliştirdiği çözümler müşterilerinin işlerini daha verimli, daha hızlı, daha kaliteli, daha ucuza ve daha kolay yapmalarını sağlamaktadır.

Sonuç olarak müşterilerimiz iş yapış süreçlerine bilişim teknolojilerinin getirdiği yenilikleri katarak yeniden yapılanmakta ve oluşan bu yeni kurumsal yapılarıyla rakiplerine göre üstünlükler sağlamaktadırlar.

 • Bilgisayar Servisi
  Bilgisayar teknik servis ve tamiri alanında uzman ekibimizle donanım, işletim sistemleri, çevre birimleri sorunlarınıza profesyonel teknik destek sunuyoruz. Dilerseniz yerinize gelerek bakım onarım işlemlerinizi hallediyoruz. Dilerseniz servisimize bizzat bozuk bilgisayarlarınızı getiriniz onarımını yaparız.
 • Elektronik Servis
  Elektronik cihazlarınızda teknik bir sorun varsa ve bugüne kadar gittiğiniz servislerde çözüm bulamıyorsanız biz bu sorunu deneyim ve tecrübelerimizle çözebileceğimize dair garanti veriyoruz.
  Elektronik sahasına güvenlik kamerası, lcd tv, led tv, plazma tv, alarm güvenlik sistemleri, notebook, masa üstü bilgisayar, telefon santralları, merkezi uydu çanak sistemleri, radyo, telsiz, telefon, radar, televizyon, muhtelif sistem kontrolleri, kompüterler, ölçü ve test cihazları, tıbbi ve daha birçok cihazlar girer. Firmamız elektrikle çalışan eşyaların bakımını, onarımını, yedek parça teminini gerçekleştirmektedir.
 • Güvenlik Kamera Sistemleri
  Dvr kayıt cihazları kendi işlemcileri ve işletim sistemleri ile çalışan içerisine takılan sabit diskler sayesinde içerisine kayıt depolar. Bir kayıt cihazının kayıt süresinin uzunluğu, kayıt edilen resim karelerinin kalitesine ve sabit disklerin boyutuna bağlıdır. Kayıt süresinin uzunluğu siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda belirlenmektedir. Cihazlarmız 7/24 kesintisiz çalışmaktadır. Cihazlarımız cep telefonu ile izlenebilir. Bu özellik iş takibinizi ve güvenliğinizi üst seviyeye taşımaktadır. Firmamız size kalitali ve güvenilir cihazlar sunmaktadır.
 • Alarm Sistemleri
  Hareket sensör (Pır dedektör) alarm sistemine bağlı olarak çalışan, ortamdaki ısıya ve belli bir hacime kadar ortamdaki  hareketi algıyan dedektördür. Günümüzde, güvenlik sistemlerinde en yaygın olarak kullanılan hareket dedektörleri, Pasif infra Red ya da kısaltılmış haliyle pır dedektörleridir. Pır hareket dedektörleri holler, koridorlar gibi genel alanlarda ve odalarda hacimsel koruma sağlamak için kullanılırlar. PIR dedektör koruma alanlarındaki canlı hareketini algılayarak kontrol paneline bilgi gönderirler. 12 metre mesafeye kadar algılama yapabilirler. Evcil hayvan (kedi  köpek vb.) bulunduran ev sakinleri veya işyerlerinde hayvan algılamayan özel pır dedektörler de (encore pet) modelleride firmamızda mevcuttur.
 • Uydu Sistemleri
  Merkezi uydu sistemi binalarda, dairelerin dijital uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmaları için kurulan, çanak kirliliğini önleyen uydu sistemidir. Her dairede ayrı bir çanak anten gereksinimini ortadan kaldıran sistem; bir çanak anten ile birden fazla uyduya yayın yapılmasını sağlamaktadır.
 • GPS Hizmetleri
  Cihazlarımız küçük taşınabilir ve kolay montaj yapılabilir gps takip cihazlarıdır. Özel mıknatısları sayesinde aracınıza rahatlıkla yapıştırabilirisiniz. Soğuk, Sıcak, Kuru, Islak, Tozlu Çamurlu farketmez, dış ortam şartlarına uygun tasarlanmış özel kutusu sayesinde tüm dış etkenlere karşı güvenli kullanım. GPS alıcısı şartlar ne olursa olsun sizin yeryüzündeki konumunuzu bulabilir. En kötü açıda bile minimum 4 uydunun göreceği şekilde 24 uydu yörüngeye yerleştirilmiştir.  Gps anlık takip cihazı ile personeliniz size yalan söyleyemeyecek. Aracınızın güvenli ellerde olduğunu bileceksiniz. Bu kaliteli cihazları müşterilerimize uygun şekilde hizmete sunmaktayız.
 • Web Tasarım
  Küçük veya büyük her ölçekteki işletmenin web sitesini, sektör trendlerine ve firma ihtiyaçlarına göre, ilgili sektörde ön araştırma yaparak, en verimli olacak şekilde tasarlıyor, üretiyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, söz verdiğimiz zaman dilimi içinde teslim ediyoruz. Çalışma süresince karşılıklı görüşmelerle irtibatı koparmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firmanın tercihine göre ya kendi talepleri doğrultusunda ya da anahtar teslim iş olarak hizmetimizi tamamlıyoruz.
 • Web Tabanlı Yazılım
  Firmanın ihtiyaçlarına göre B2B, B2C modelli ya da tamamen intranet kullanımı amaçlı, bayi takip sistemleri, döküman paylaşım sistemleri, üyelik sistemleri, elektronik ticaret bölümleri içeren web tabanlı yazılımlar üretiyoruz. Her türlü veritabanı ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bu hizmetimizle, zaman kayıplarının, gereksiz iletişim masraflarının önüne geçmek, belki de firmanızı pazar lideri konuma getirmeniz mümkün.
 • Web Hosting
  Gerek tasarım, yazılım hizmeti verdiğimiz web siteleri, gerekse son kullanıcı için yüksek kapasiteli, hız sorunu olmayan, performanslı sunucularla direkt Türk Telekom omurgasına bağlı, Türkiye lokasyonlu sunucularımızda web hosting hizmeti sağlıyoruz.
 • E-ticaret Çözümleri
  Varolan firmanızın karlılık oranını arttırmanın, belki de yeni bir girişim yapmanın en maliyetsiz ve verimli çözümü internet üzerinden tüm dünyaya satış yapabilmektir. Bu noktada sizleri yalnız bırakmıyor ve firmanıza göre en doğru ve başarılı elektronik ticaret çözümlerini sunuyor, takibini yapıyor ve sürekli güncel kalmasını sağlıyoruz.
 • SEO, Arama Motoru Optimizasyonu
  Bugün %80'lik pazar payını elinde tutan GOOGLE arama motorunda ön sıralarda yer almayan bir site sahibi olmanın plajda bir kum tanesi olmaktan farkı olmadığının bilinciyle, tasarladığımız tüm sitelerin ve müşteri talepleri doğrultusunda anlaşma yaptığımız diğer sitelerin, GOOGLE arama motorunda ilk sıralarda yer alması için gereken optimizasyon çalışmasını yapıyor, aylık dönemler halinde rapor hazırlıyor ve uzun süreli takip ediyoruz.
 • Internet Reklamcılığı
  Internet üzerinde reklam vermek isteyen, sitesine/portalına reklam almak isteyen firma ve kuruluşlara konu ile ilgili danışmanlık yapıyor, gerek kendi bünyemizdeki portallarda gerekse dış portallarda reklam olanakları sunuyor ve geri dönüşleri raporluyoruz. Bu konuda ajanslarla yapılan anlaşmalarla hızlı ve verimli bir çalışma başlatabiliyoruz.
 • Internet Çözümleri
  Internet üzerinde yapmak istediğiniz, hayal ettiğiniz her türlü çalışmada yanınızdayız. Bize sadece kafanızdakini iletmeniz yeterli. En uygun çözümle size dönüş yapıyoruz.
 • Proje Danışmanlığı
  Kendi bünyenizde yürütmek istediğiniz ve/veya outsource ederek farklı
  firmalara verdiğiniz projelerde firmanızı temsil ederek, firmanıza çıkarılacak gereksiz maliyetler veya yanlış proje yönlendirmelerinin önüne geçiyor ve projenizin sözleşme taahütleri doğrultusunda ilerleyip ilerlemediğini kontrol ediyoruz. Gerken risk yönetimi planlamasını yaparak beklenmeyen sürprizler sonucunda projenizin yarıda kalmasını önlemeye çalışıyoruz.
 • Marka Hizmetleri
  Tescili konusunda sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapmakla beraber Marka Tescilleme işleminde sizlere hizmet sunmaktadır. Marka Tescili ile ilgili gerekli bilgiyi yazımızın devamında edinebilirsiniz.
  Marka Tescili : Kişi adları, sözcükler, şekiller, harfler, sayılar gibi baskı yoluyla yayınlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işaretin Türk Patent Enstitüsü (TPE)  tarafından gerekli süreçler ve işlemler tamamlandıktan sonra bir belge ile koruma altına alınmasıdır.
  Tescili yapılacak işaretin benzer ürün ya da hizmetlerden farklılaşmayı sağlayan “Ayırt Edici Özelliği”nin bulunması gereklidir.
  Ülkemizde marka tescil işlemi 556 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve buna bağlı yönetmelik doğrultusunda gerçek ve tüzel kişiler tarafından veya vekili kanalı ile yapılır.